USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

Tekirdağ TSO Yönetiminden Çorlu TSO’ya ziyaret


14.03.2019

Tekirdağ TSO Yönetiminden Çorlu TSO’ya ziyaret

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi ve Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası (Tekirdağ TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay, Meclis Başkanı Hakan Şık ve Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Üyeleri, Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ederek ortak yönetim kurulu toplantısı gerçekleştirildi.

 

Toplantıda konuşan Çorlu TSO Yönetim Kurulu Başkanımız İzzet Volkan; “Tekirdağ TSO’nun ziyareti bizleri mutlu etti. İki oda arasında birlik ve beraberlik duygusuyla hareket ederek Bölgemizin kalkınması için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” dedi.

Misafirperverliklerinden dolayı Çorlu TSO Heyetine teşekkür eden Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay, “Odalarımızın gerçekleştirdiği ortak istişare toplantıları üyelerimiz ve bölgemiz adına pozitif etki sağlayacaktır. İşbirliği çerçevesinde, iş hayatının ve ilimizin gelişimi için bu tür toplantıları sıklaştırarak birliktelik ile hareket edeceğiz ve şehrimiz, bölgemiz ve ülkemiz kazanacak.” dedi. Günay, bu vesileyle Çorlu TSO yöneticileriyle bir arada olmaktan memnuniyet duyduğunu ifade etti. Toplantı sonunda Oda Başkanları karşılıklı hediye takdiminde bulundular.

 

Tekirdağ TSO Yönetiminden Çorlu TSO’ya ziyaretTekirdağ TSO Yönetiminden Çorlu TSO’ya ziyaretTekirdağ TSO Yönetiminden Çorlu TSO’ya ziyaretTekirdağ TSO Yönetiminden Çorlu TSO’ya ziyaretTekirdağ TSO Yönetiminden Çorlu TSO’ya ziyaretTekirdağ TSO Yönetiminden Çorlu TSO’ya ziyaretTekirdağ TSO Yönetiminden Çorlu TSO’ya ziyaretTekirdağ TSO Yönetiminden Çorlu TSO’ya ziyaret
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 12
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 1619
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 7133
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 7421