USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

TEKİRDAĞ TSO YÖNETİMİ İŞKUR MÜDÜRÜ YAŞAR ESEN’İ ZİYARET ETTİ


13.01.2016

TEKİRDAĞ TSO YÖNETİMİ İŞKUR MÜDÜRÜ YAŞAR ESEN’İ ZİYARET ETTİ

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, Tekirdağ Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Yaşar Esen’i ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarete Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Yönetim Kurulu Üyeleri Göksel Karaevli, Cemil Koçaş, Muzaffer Destereci, Kemal Küçük ve Genel Sekreter İrfan Ekici katıldılar.

 

Tekirdağ Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Yaşar Esen’e nezaket ziyareti gerçekleştirdiklerini belirten Tekirdağ TSO Başkanı Günay, Esen’e yeni görevinin hayırlı olmasını diledi. Başkan Günay, “ Tekirdağ İŞKUR Müdürlüğü Odamız ile en çok proje yürüttüğümüz en önemli paydaşlarımızdan birisidir. Kurumsal anlamda şehrimiz adına, üyelerimizin menfaatlerine, İŞKUR adına ne yapılması gerekiyorsa işbirliğine her zaman hazır olduğumuzu ifade etmek istiyorum. Ülkemiz önemli bir dönemden geçiyor; ekonomi dünyasının temsilcileri olarak içinde bulunduğumuz durum bizleri daha gayretli olmaya daha çok çalışmaya yöneltiyor. İleriye dönük üyelerimize katkı sağlayacak, İŞKUR programlarından nasıl yararlanılır, neler yapılabilir ve bunun gibi konularla ilgili daha çok emek sarf etmeli, daha çok kişiye ulaşmalıyız. Bu anlamda sizlerin de desteği ile güzel işler başaracağımıza inancımız tamdır” dedi.

 

Tekirdağ Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Yaşar Esen ise Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi’nin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve teşekkür etti. Müdür Esen, daha önce görev yaptığı SGK-Bağkur kökenli olduğu için ticaret erbabını yakından tanıdığını belirterek, “Esas hedef kitlemiz sizlersiniz, işveren ve işçi ayağı olarak önemli paydaşlarız. Ticaret ve Sanayi Odası olarak çalışmalarınızı yakından takip ediyoruz, sizlerin de bir ayağınız burada bir ayağınız Ankara’da. Sizlerin de ifade ettiği gibi Tekirdağ Çalışma ve İş Kurumu olarak bizler de iş birliğine hazır olduğumuzu belirtiyor, sizlerle çok iyi işler yapacağımıza inanıyorum” dedi.

 

Toplantı sonunda, Tekirdağ TSO ve Tekirdağ Çalışma ve İş Kurumu ortaklığında yürütülmesi planlanan konularak görüşülerek karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

 

 

TEKİRDAĞ TSO YÖNETİMİ İŞKUR MÜDÜRÜ YAŞAR ESEN’İ ZİYARET ETTİ
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 14
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2638
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11386
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11634