USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

TEKİRDAĞ TSO YÖNETİMİ’NDEN MHP İL BAŞKANLIĞI’NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ


25.11.2016

TEKİRDAĞ TSO YÖNETİMİ’NDEN  MHP  İL BAŞKANLIĞI’NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, Tekirdağ MHP İl Başkanlığı’nı ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarete, Tekirdağ TSO Meclis Başkanı Mustafa Özden, Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Başkan Yardımcısı Erhan Tanrıöver, Sayman Üye Taner Karaoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Göksel Karaevli, Cemil Koçaş, Muzaffer Destereci, Kemal Küçük ve Genel Sekreter İrfan Ekici katıldılar.

 

Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Günay, MHP Tekirdağ İl Başkanlığı görevine atanan Koray Önsel ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulunduklarını ifade ederek, Başkan Önsel ve yönetimi tebrik etti. Günay, “Kurum olarak hiçbir siyasi parti ile diyalog eksikliğimiz yok. Tüm siyasi partilere eşit mesafede duruyoruz. Kurumumuzun içinde hem ticari hem de siyasi anlamda çok sesli bir yapımız bulunuyor. Bu tablo da bize istişare esnasında çok seslilik sonucunu doğuruyor ve çalışmalarımızda bizlere yol gösteriyor. ”dedi.

Gerçekleşen ziyaret için Tekirdağ TSO Yönetimine teşekkür eden MHP İl Başkanı Koray Önsel,  gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Gerçekleştirilen ziyarette, 15 temmuz darbe girişimi, Suriye ve Irak’ta yaşanılanlara dair konular görüşüldü ve karşılıklı fikir alış verişinde bulunuldu.

 

 

TEKİRDAĞ TSO YÖNETİMİ’NDEN  MHP  İL BAŞKANLIĞI’NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİTEKİRDAĞ TSO YÖNETİMİ’NDEN  MHP  İL BAŞKANLIĞI’NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 1
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2461
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11635
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11883