USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

TEKİRDAĞ TSO YÖNETİMİ’NDEN AK PARTİ İL BAŞKANLIĞI’NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ


23.11.2016

TEKİRDAĞ TSO YÖNETİMİ’NDEN AK PARTİ İL BAŞKANLIĞI’NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, Tekirdağ Ak Parti İl Başkanlığı’nı ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarete, Tekirdağ TSO Meclis Başkanı Mustafa Özden, Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Başkan Yardımcısı Erhan Tanrıöver, Sayman Üye Taner Karaoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Göksel Karaevli, Cemil Koçaş, Muzaffer Destereci, Kemal Küçük ve Genel Sekreter İrfan Ekici katıldılar.

Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Günay, Ak Parti Tekirdağ İl Başkanlığı görevine getirilen Cüneyt Yüksel ve yönetimine nezaket ziyareti gerçekleştirdiklerini, yeni yönetimin Ak Parti İl Başkanlığı’na ve şehrimize hayırlı olmasını temenni etti. Ziyaret için Tekirdağ TSO Yönetimine teşekkür eden Ak Parti İl Başkanı Yüksel, gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Gerçekleşen toplantı da şehrimizde ve bölgemizde yapılması planlanan yatırımlar, gerçekleştirilecek projelere dair konular, kırsal kalkınma desteklerinden şehir ve bölge olarak daha fazla proje üretilmesi ve hayata geçirilmesi için atılacak adımlar gibi gündem maddeleri görüşülerek karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

TEKİRDAĞ TSO YÖNETİMİ’NDEN AK PARTİ İL BAŞKANLIĞI’NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİTEKİRDAĞ TSO YÖNETİMİ’NDEN AK PARTİ İL BAŞKANLIĞI’NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 59
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2786
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11534
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11782