USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

TEKİRDAĞ TSO YÖNETİMİ, MÜSİAD TEKİRDAĞ ŞUBESİ’NE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRDİ


18.10.2017

TEKİRDAĞ TSO YÖNETİMİ, MÜSİAD TEKİRDAĞ ŞUBESİ’NE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, MÜSİAD Tekirdağ Şubesi’ni ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarete Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Tekirdağ TSO Başkan Yardımcısı Galip Öge, Sayman Üye Taner Karaoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Göksel Karaevli, Cemil Koçaş ve Genel Sekreter İrfan Ekici katıldılar.

MÜSİAD Tekirdağ Şubesi Başkanı Ahmet Candan ve Yönetimine nezaket ziyareti gerçekleştirdiklerini ifade eden Tekirdağ TSO Başkanı Günay, “MÜSİAD Tekirdağ Şubesi Başkanı Ahmet Candan nezdinde yönetimde görev alan arkadaşlarımızı tebrik ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum. Bizler Tekirdağ TSO yönetim ve meclisimizle bir olmayı, güçlü olmayı şehrimizin menfaatine başarılı işler yapabilmek adına kendimize şiar edindik ve çalışmalarımızı da bu doğrultuda sürdürüyoruz. Tekirdağ’da işbirliğine açık ne kadar kamu kurum/kuruluşu ve STK varsa hep birlikte çalışmayı arzu ettik, ediyoruz. Güç birliğinin bu şehirde yaşayan bireyler olarak hepimize katkısı var. MÜSİAD Tekirdağ Şubesi olarak yeni dönemde de sizlerle birlikte bu dönemin daha bereketli olacağını düşünüyorum. Tekirdağ dinamikleri çok fazla olan bir kent, bu kapsamda Tekirdağ’ın menfaatine olacak her projede sizlerle birlikte çalışmaya hazır olduğumuzu belirtiyor Başkan Ahmet Candan ve ekibine çalışmalarında başarılar ve kolaylıklar diliyorum.” dedi.

MÜSİAD Tekirdağ Şubesi Başkanı Ahmet Candan, Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay ve TTSO Yönetiminin ziyaretlerinden memnuniyet duyduğunu ifade ederek, “Sayın başkan emeğinizi ve mücadelenizi görüyoruz. MÜSİAD Tekirdağ Şubesi olarak sizlerle her türlü işbirliğine açık olduğumuzu ve üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazır olduğumuzu ifade etmek isterim. Ziyaretiniz için sizlere teşekkür ediyorum.” dedi. Başkan Candan, MÜSİAD ve Tekirdağ Şubesi olarak yürütülen çalışmalara dair Tekirdağ TSO Yönetimine bilgi paylaşımında bulundu. Gündeme ilişkin birçok konunun görüşüldüğü ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunulmasının ardından ziyaret sona erdi.

 

TEKİRDAĞ TSO YÖNETİMİ, MÜSİAD TEKİRDAĞ ŞUBESİ’NE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRDİTEKİRDAĞ TSO YÖNETİMİ, MÜSİAD TEKİRDAĞ ŞUBESİ’NE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRDİTEKİRDAĞ TSO YÖNETİMİ, MÜSİAD TEKİRDAĞ ŞUBESİ’NE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRDİ
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 2
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2381
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11555
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11803