USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

TEKİRDAĞ TSO ÜYELERİNE YÖNELİK, YENİ NESİL SATIŞ VE PAZARLAMA EĞİTİMİ DÜZENLENDİ


26.12.2016

TEKİRDAĞ TSO ÜYELERİNE YÖNELİK, YENİ NESİL SATIŞ VE PAZARLAMA EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine yönelik düzenlenen eğitimler kapsamında 26 Aralık 2016 tarihinde Tekirdağ TSO konferans salonunda eğitmen Yrd. Doç. Dr. Zeki Yüksekbilgili tarafından ‘Yeni Nesil Satış ve Pazarlama Eğitimi’ düzenlendi. Düzenlenen eğitime Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Galip Öge, Meclis Üyesi Hasan Keşkek, Genel Sekreter İrfan Ekici ve çok sayıda Tekirdağ TSO üyesi katıldı.

 

Eğitmen Yrd. Doç. Dr. Zeki Yüksekbilgili'nin sunumlarıyla gerçekleşen eğitimde; Pazarlama çerçevesi, Pazarlama nedir? Pazarlama ne değildir? Klasik pazarlama karması, Küçük işletmelerde pazarlama sırları, Pazarlamada teşhis koyma, Müşteri adaylarını tespit etme, Hedef pazarı tanımlama, İletişim araçlarını kullanma, Türkiye’nin Sosyo Ekonomik Profili, Yeni pazarlamaya yön verecek gelişmeler, Müşteri kim? Müşteri ne ister? Müşteri kazanma kabiliyeti, Tanıtım çalışmaları, Reklam ve Halkla ilişkiler çalışmaları ve daha birçok konuda katılımcılara bilgiler aktarıldı. Yaklaşık 3 saat süren eğitim neticesinde üyeler, satış ve pazarlama konularında güncel bilgilere erişimdeki püf noktalarına ulaşma ve işletmelerinde uygulama yöntemlerine dair kazanımlarda bulundu. Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine yönelik düzenlenen eğitimlere 2017 yılında da devam edeceği belirtildi.

TEKİRDAĞ TSO ÜYELERİNE YÖNELİK, YENİ NESİL SATIŞ VE PAZARLAMA EĞİTİMİ DÜZENLENDİTEKİRDAĞ TSO ÜYELERİNE YÖNELİK, YENİ NESİL SATIŞ VE PAZARLAMA EĞİTİMİ DÜZENLENDİ
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 52
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2431
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11605
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11853