USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

TEKİRDAĞ TSO ÜYELERİ’NE TEKİRDAĞ FİNAL OKULLARI İNDİRİM UYGULAYACAK


03.07.2019

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası ile Tekirdağ Final Okulları arasında indirim protokolü imzalandı. Gerçekleşen imza törenine Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Tekirdağ Final Okulları Kurucuları Özcan Kuzu ve Tuncay Tren, Tekirdağ Final Okulları Kurumsal Müdiresi Zahide Avcı katılım sağladı.

İmzalanan protokole göre; Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Çalışanlarına ve Üye Kişilere, Tekirdağ Final Okulları’na yaptıracakları sadece güncel fiyatlar üzerinden nihai adisyon-fatura değeri üzerinden %20 oranında indirim uygulanacaktır.

Ticaret ve Sanayi Odası Personel Kimlik Kartı, Faaliyet Belgesi ve Firma İştirakleri çalışanlarına ait kimlik kartlarının ibrazı, belirtilen indirim oranlarının/taksit sayılarının uygulanması için yeterlidir.

Protokolün imzalandığı 02/07/2019 tarihinden itibaren 2019/2020 Eğitim-Öğretim yılında geçerli olmak üzere yürürlüğe girmiştir.

Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay yapılan indirim protokolünün Tekirdağ TSO üyelerine hayırlı olmasını dileyerek, söz konusu işbirliğinden dolayı Tekirdağ Final Okulları yetkililerine teşekkür etti.

TEKİRDAĞ TSO ÜYELERİ’NE TEKİRDAĞ FİNAL OKULLARI İNDİRİM UYGULAYACAKTEKİRDAĞ TSO ÜYELERİ’NE TEKİRDAĞ FİNAL OKULLARI İNDİRİM UYGULAYACAKTEKİRDAĞ TSO ÜYELERİ’NE TEKİRDAĞ FİNAL OKULLARI İNDİRİM UYGULAYACAK
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 30
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 1637
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 7151
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 7439