USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

Tekirdağ TSO Üyeleri’ne Tekirdağ Bilgi Koleji İndirim Uygulayacak


02.09.2019

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası ile Tekirdağ Bilgi Koleji arasında indirim protokolü imzalandı. Gerçekleşen imza törenine Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Tekirdağ Bilgi Koleji Kurucusu Dilek GÜÇİN katılım sağladı.

İmzalanan protokole göre; Tekirdağ Bilgi Koleji, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Çalışanlarının ve Üyelerinin çocuklarına liste fiyatı üzerinden %30 oranında indirim uygulayacaktır. Bu indirim sadece eğitim-öğretim ücretini kapsar. Diğer ücretler (servis, kırtasiye, kıyafet, yemek ve gezi vs.) indirime tabi ve dahil değildir.

Tekirdağ TSO indirimi ile okula kayıt olan öğrencinin indirimi, öğrencinin okul yönetmeliklerine uygun davranması şartıyla, kaydolduğu kademeyi (ortaokul,lise) bitirinceye kadar devam eder. İndirimin uygulanabilmesi için öğrenci velisi TTSO’dan orada çalıştığına/üyesi olduğuna dair yazı getirmelidir.

Protokolün imzalandığı 02/09/2019 tarihinden 30/09/2020 tarihine kadar protokolümüz geçerlidir.

Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay yapılan indirim protokolünün Tekirdağ TSO üyelerine hayırlı olmasını dileyerek, söz konusu işbirliğinden dolayı Tekirdağ Bilgi Koleji Kurucusu Dilek GÜÇİN’e  teşekkür etti.

Tekirdağ TSO Üyeleri’ne Tekirdağ Bilgi Koleji İndirim UygulayacakTekirdağ TSO Üyeleri’ne Tekirdağ Bilgi Koleji İndirim UygulayacakTekirdağ TSO Üyeleri’ne Tekirdağ Bilgi Koleji İndirim Uygulayacak
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 3
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 1610
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 7124
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 7412