USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

Tekirdağ TSO Üyeleri’ne Tekirdağ Bahçeşehir Koleji İndirim Uygulayacak


13.06.2019

Tekirdağ TSO Üyeleri’ne Tekirdağ Bahçeşehir Koleji İndirim Uygulayacak

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası ile Tekirdağ Bahçeşehir Koleji arasında indirim protokolü imzandı. Gerçekleşen imza törenine Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Bahçeşehir Kolejleri Trakya Bölge Koordinatörü Sevtap Engin, Lise Müdürü Serhat Duğan ve Kurucu Temsilci Hasan Kurşun katılım sağladı.

İmzalanan protokole göre; Tekirdağ TSO üyelerine yaptıracakları yeni kayıtlarda ilgili eğitim öğretim yılına dair ilan edilen güncel eğitim ücretleri üzerinden %15 oranında ‘eğitim indirimi’ yapılacaktır. Bu oran imza tarihinden itibaren 30 Aralık 2019 tarihine kadar yalnızca yeni kayıtlarda geçerli olacaktır. Tekirdağ TSO üyeleri yeni kayıt işlemleri esnasında kurumsal anlaşma bilgisini ilgili Bahçeşehir Koleji Tekirdağ Kampüsüne beyan etmekle yükümlüdür. Beyan etmeme durumunda yapılan kayıtlarda geriye dönük işlem uygulanmamaktadır.

Öğrencinin/öğrenci adayının Bahçeşehir Koleji Tekirdağ Kampüsü kayıt kabul koşullarına uygun olması ve ilgili kademe/sınıf düzeyinde kontenjan bulunması koşulu ile kayıt kabulü yapılacaktır. Kurumsal indirim eğitim ücreti üzerinden geçerli olup toplam uygulanan indirim oranları %25’in üzerinde olması halinde bu indirim oranı diğer indirim uygulamaları ile birleştirilememektedir.

Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay yapılan indirim protokolünün Tekirdağ TSO üyelerine hayırlı olmasını dileyerek, söz konusu işbirliğinden dolayı Bahçeşehir Koleji yetkililerine teşekkür etti.

Tekirdağ TSO Üyeleri’ne Tekirdağ Bahçeşehir Koleji İndirim UygulayacakTekirdağ TSO Üyeleri’ne Tekirdağ Bahçeşehir Koleji İndirim UygulayacakTekirdağ TSO Üyeleri’ne Tekirdağ Bahçeşehir Koleji İndirim UygulayacakTekirdağ TSO Üyeleri’ne Tekirdağ Bahçeşehir Koleji İndirim Uygulayacak
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 35
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 0
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 7363
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 7566