USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

TEKİRDAĞ TSO TARAFINDAN DÜZENLENEN GİRİŞİMCİLİK KURSU SERTİFİKALARI TÖRENLE SAHİPLERİNE VERİLDİ


11.05.2017

TEKİRDAĞ TSO TARAFINDAN DÜZENLENEN GİRİŞİMCİLİK KURSU SERTİFİKALARI TÖRENLE SAHİPLERİNE VERİLDİ

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’nda 03-04-2017 / 06-04-2017 tarihleri arasında düzenlenen girişimcilik kursu eğitim programı sonucunda başarılı olan kursiyerlere sertifikaları düzenlenen törenle teslim edildi. Tekirdağ İŞKUR İl Müdürlüğü’nde düzenlenen sertifika törenine Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Tekirdağ İŞKUR İl Müdürü Yaşar Esen, KOSGEB Tekirdağ Müdürü Tolga Erkan ve sertifika almaya hak kazanan kursiyerler katıldılar.

Tekirdağ TSO Başkanı Günay, “Hepinizi şahsım ve kurumum Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası adına saygıyla selamlıyor hoş geldiniz diyorum. Böylesine anlamlı bir günde sizlerle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyduğumu belirtmek istiyorum. Öncelikle sözlerimin hemen başında kursiyerlerimize sertifikalarını dağıtmak üzere toplandığımız bu günde Tekirdağ İŞKUR İl Müdürümüze ev sahipliğinden dolayı teşekkür ediyorum.

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası ve Tekirdağ İŞKUR İl Müdürlüğü arasında geçtiğimiz Şubat ayında imzalarını attığımız, Girişimcilik Kursları ve Eğitim Programları kapsamında düzenlemiş olduğumuz ikinci kurs programımızın kursiyerlerine birazdan sertifikalarını teslim etmiş olacağız.

Girişimcilik kurslarını Tekirdağ TSO olarak önemsiyoruz. Önemsiyoruz çünkü şu anda ekonomide tarih yazmış küçük-büyük işletme ayrımı yapmaksızın firmaların tarihsel olarak hikayelerine baktığımızda işletme sahipleri, patronları kısaca hepsi “Bir hayal ile bu işe başladım.” cümlelerini kuruyor. Değerli girişimci adaylarımız sizlerde o kişilerle aynı özelliklere sahipsiniz! Hayal edin ve hayal etmekten asla korkmayın! Bir hayal ile tarih yazabileceğinizi sakın unutmayın! Hepiniz belirli kriterleri sağlayarak bu kursa katıldınız ve en önemlisi İŞKUR’un yapmış olduğu mülakat neticesinde bu kursa katılıp sertifika almaya hak kazandınız. Mülakat diyorum çünkü mülakatta sizlere soruyorlar, “Bir projeniz var mı? Yapmak istediğiniz iş nedir? Sektörü nedir? Kaç işçi çalıştırmayı düşünüyorsunuz? İleri zamanlarda kuracağınız işletmeyi nerede görüyorsunuz?” gibi sorulara cevaplar verdiniz, verdiğiniz cevaplar ilgili kurumun yetkilileri tarafından onaylandı ki bu kursa katıldınız ve başarı ile tamamladınız.

İşte az önce ifade ettiğim nokta tam olarak da bu kısım! Hayal ettiğiniz iş kolunda hayal ettiğiniz noktaya ulaşmada bizler Tekirdağ TSO, Tekirdağ İŞKUR ve KOSGEB olarak kurumlarımızın yasa ve yönetmeliklerimiz dahilinde sizlerin yanınızda olmaktan mutluluk duyuyor olacağız.

Bu vesileyle, sertifika almaya hak kazanmış tüm girişimci adaylarımızı gönülden tebrik ediyorum. Ve son olarak, şahsım ve kurumum adına İŞKUR Tekirdağ İl Müdürü Yaşar Esen’e, KOSGEB Tekirdağ Müdürü Tolga Erkan’a işbirliklerinden ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyor, sertifika alan girişimcilerimize hayırlı olmasını temenni ediyor, hepinizi saygıyla selamlıyorum.” dedi.

Konuşmaların ardından kursiyerlere sertifikaları teslim edildi ve günün anısına toplu fotoğraf çekimi gerçekleştirildi.

 

 

TEKİRDAĞ TSO TARAFINDAN DÜZENLENEN GİRİŞİMCİLİK KURSU SERTİFİKALARI TÖRENLE SAHİPLERİNE VERİLDİTEKİRDAĞ TSO TARAFINDAN DÜZENLENEN GİRİŞİMCİLİK KURSU SERTİFİKALARI TÖRENLE SAHİPLERİNE VERİLDİ
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 30
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 0
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 7358
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 7561