USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

TEKİRDAĞ TSO SAĞLIK BAKANLIĞI MÜSTEŞAR YARDIMCISI ALPAY’I ZİYARET ETTİ


07.01.2016

TEKİRDAĞ TSO SAĞLIK BAKANLIĞI MÜSTEŞAR YARDIMCISI ALPAY’I ZİYARET ETTİ

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Heyeti, Sağlık Bakanlığı Müsteşar Yardımcılığı görevine yeni atanan Tarkan Alpay’ı ziyaret etti.  Ziyarete Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Mustafa Özden, Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Başkan Yardımcıları Galip Öge, Erhan Tanrıöver, Sayman Üye Taner Karaoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Göksel Karaevli, Muzaffer Destereci, Cemil Koçaş, Kemal Küçük, Disiplin Kurulu Başkanı Hakan Şık, Meclis Üyesi Mestan Özcan ve Genel Sekreter İrfan Ekici katıldılar.

 

Sağlık Bakanlığı Müsteşar Yardımcılığı görevine atanan Tarkan Alpay’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunduklarını ifade eden Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, ziyarete katılan heyet üyelerini Müsteşar Yardımcısı Alpay’a tek tek tanıttı. Müsteşar Yardımcısı Alpay’ın yeni göreve atanmasını duyduklarında mutlu olduklarını ve onur duyduklarını belirten Başkan Günay,   Alpay’a başarılar diledi.

 

Tekirdağ TSO Heyetinin ziyaretlerinden dolayı mutluluk duyduğunu ifade eden Müsteşar Yardımcısı Tarkan Alpay, heyete teşekkür etti. Sağlık Bakanı Müezzinoğlu ile 2002’den bu yana birlikte çalıştıklarını dile getiren Alpay, Müsteşar Yardımcılık görevleri dahilinde göreve ve sorumluluk alanlarına dair bakanlık çalışmaları ile ilgili bilgiler paylaştı. Sağlık Bakanlığı’nda bir odanız var, sizlere kapımız her zaman açık diyen Alpay’a Tekirdağ TSO Meclis Başkanı Özden ve Yönetim Kurulu Başkanı Günay tarafından günün anısına Karacakılavuz el dokuma halısı ile yöresel ürünlerden oluşan hediyeler takdim edildi. Ziyaret sonunda Tekirdağ TSO Heyeti Sağlık Bakanlığı’ndan ayrıldı.

 

TEKİRDAĞ TSO SAĞLIK BAKANLIĞI MÜSTEŞAR YARDIMCISI ALPAY’I ZİYARET ETTİTEKİRDAĞ TSO SAĞLIK BAKANLIĞI MÜSTEŞAR YARDIMCISI ALPAY’I ZİYARET ETTİTEKİRDAĞ TSO SAĞLIK BAKANLIĞI MÜSTEŞAR YARDIMCISI ALPAY’I ZİYARET ETTİ
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 8
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 0
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 7336
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 7539