USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

Tekirdağ TSO Mazbatalarını Teslim Aldı


09.04.2018

Tekirdağ TSO Mazbatalarını Teslim Aldı

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Tekirdağ TSO Meclis Başkanı Hakan Şık, Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Üyeleri Erhan Tanrıöver, Göksel Karaevli, Muzaffer Destereci, Kemal Küçük, Cemil Koçaş, İlhami Özcan Aygun, Mestan Özcan, Yıldırım Orhan Çebi, Hüseyin Bahadır Yazıcı, Yılmaz Emer, 01 Nisan 2018 tarihinde gerçekleşen Tekirdağ TSO Organ Seçimleri sonrasında yönetim kurulu olarak Tekirdağ/Süleymanpaşa İlçe Seçim Kurulu’na gelerek, İlçe Seçim Kurulu Başkanı Naci Ergin’den mazbatalarını teslim aldılar.

Naci Ergin, Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay ve ekibini tebrik etti ve yeni görevlerinin hayırlı olması temennilerini iletti.

Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay,  “01 Nisan meslek komitesi ve meclis üyeliği seçimleri sonrasında, meslek komitelerimizin başkan seçimi, meclis üyelerimizin meclis başkanı ve meclis başkan yardımcıları ile katip üyeliği seçimi, yönetim kurulu ve başkanı, disiplin kurulu üyeleri ve TOBB genel kurul delege seçimlerimizi de yaptıktan sonra mevzuat gereği askı süresinin de sona ermesinin akabinde bugün mazbatalarımızı alarak, 2022’ye kadar Rabbim kısmet ederse ben ve çalışma arkadaşlarımla üyelerimiz ve şehrimizin ekonomik hayatı için çalışmaya devam edeceğiz. Bu dönem bir farklılık var, geçen dönem 9 yönetim kurulu üyemiz varken bu dönem 11 yönetim kurulu üyemiz bulunuyor. Farklı meslek gruplarından kendi işlerinde başarılı olmuş sosyal anlamda toplumla uzlaşı içerisinde yaşayan, önce üyelerimize sonra şehrimize hizmet üretecek bir ekip oluşturduk.

Son olarak, sizin nezdinizde seçim kurulu olarak sandıklarda görev yapan arkadaşlarımıza, sorunsuz ve huzurlu bir ortamda seçimlerimizi gerçekleştirmemize yardımcı oldukları için sizin huzurunuzda teşekkür ediyorum.”

 

Tekirdağ TSO Mazbatalarını Teslim AldıTekirdağ TSO Mazbatalarını Teslim AldıTekirdağ TSO Mazbatalarını Teslim Aldı
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 28
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 0
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 7356
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 7559