USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

TEKİRDAĞ TSO KAMU HASTANELERİ BİRLİĞİ GENEL SEKRETERİ BECERİR’İ ZİYARET ETTİ


23.02.2017

TEKİRDAĞ TSO KAMU HASTANELERİ BİRLİĞİ GENEL SEKRETERİ BECERİR’İ ZİYARET ETTİ

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, Tekirdağ Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Cengiz Becerir’i ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarete Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erhan Tanrıöver, Yönetim Kurulu Üyeleri Cemil Koçaş, Göksel Karaevli, Muzaffer Destereci ve Genel Sekreter İrfan Ekici katıldılar.

 

Tekirdağ Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Cengiz Becerir’e nezaket ziyareti gerçekleştirdiklerini belirten Tekirdağ TSO Başkanı Günay, “Cengiz Bey’in Genel Sekreter olarak atanmasından mutluluk duyduğumuzu belirtmek isterim. Cengiz Bey ilimizin yetiştirdiği, işini çok iyi yapan hocalarımızdan birisidir. Böylesine önemli görevlere şehrimizi ve şehrimiz insanının karakterini yakinen tanıyan ve alanında da başarılı işlere imza atmış kişilerin göreve gelmeleri bizleri sevindiriyor. Eminim ki Cengiz Bey, Tekirdağ’da yaşayan vatandaşlarımıza daha kaliteli sağlık hizmetlerinin sunulması konusunda elinden geleni yapacaktır. Diğer taraftan önemli gördüğüm bir konuyu ifade etmeden geçemeyeceğim, Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliği, İl Sağlık Müdürlüğü ve Halk Sağlığı Müdürlüklerinin aralarındaki uyum ve birliktelik yakın zamanda ilimizde sağlık ile ilgili reform niteliğinde işlerin yapılacağının en önemli göstergesidir. Bizler de bu noktada Tekirdağ TSO olarak üzerime düşen görev ya da görevler olursa seve seve yapmaya hazır olduğumuzu belirtmek istiyorum ve kendisine ve şehrimize yeni görevlerinin hayırlı olmasını temenni ediyorum.”

 

Tekirdağ ve ilçelerinde yürütülen çalışmalara dair bilgiler aktaran Tekirdağ Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Cengiz Becerir, Tekirdağ’ın daha kaliteli sağlık hizmeti alması için büyük ölçüde çaba sarf ettiklerini ifade etti. Becerir, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi’nin ziyaretlerinden mutluluk duyduğunu belirterek Tekirdağ TSO Yönetimine teşekkür etti. 

 

 

TEKİRDAĞ TSO KAMU HASTANELERİ BİRLİĞİ GENEL SEKRETERİ BECERİR’İ ZİYARET ETTİTEKİRDAĞ TSO KAMU HASTANELERİ BİRLİĞİ GENEL SEKRETERİ BECERİR’İ ZİYARET ETTİ
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 8
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 1615
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 7129
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 7417