USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

TEKİRDAĞ TSO İL JANDARMA KOMUTANI ALBAY EREN’İ ZİYARET ETTİ


04.11.2015

TEKİRDAĞ TSO İL JANDARMA KOMUTANI ALBAY EREN’İ ZİYARET ETTİ

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyeleri,  Tekirdağ'daki görevine yeni atanan İl Jandarma Alay Komutanı Albay Erdal Eren’i makamında ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarete, Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB  Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Başkan Yardımcısı Galip Öge, Sayman Üye Taner Karaoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Göksel Karaevli, Cemil Koçaş ve Genel Sekreter İrfan Ekici katıldılar.

 

Tekirdağ’a yeni atanmasından dolayı İl Jandarma Komutanı Albay Erdal Eren’e yeni görevinin hayırlı olmasını dileyen TTSO Başkanı Günay, “kurumumuz yasal olarak 1925 yılında kurulmuş, devletin bizlere verdiği görev ve sorumluluklar çerçevesinde üyelerimize hizmet ediyoruz. Bunun yanı sıra yeni çıkan yasa ve yönetmelikleri, üyelerimize yönelik düzenlediğimiz eğitim seminerleri, konferanslar ve toplantılarla duyuruyor, üyelerimizin gelişimi dünya ile rekabette avantajlı tarafta olmaları için öncülük ediyoruz” dedi.

 

Tekirdağ TSO Yönetime ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Albay Eren, ziyaretten büyük mutluluk duyduğunu belirtti. Gerçekleşen görüşme toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

 

TEKİRDAĞ TSO İL JANDARMA KOMUTANI ALBAY EREN’İ ZİYARET ETTİ
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 2
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2626
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11374
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11622