USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

TEKİRDAĞ TSO İLE YNCDETAİLİNG ARASINDA İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALANDI


20.08.2021

Üye indirim protokolleri kapsamında Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası ile Yüncüler Otomotiv bünyesinde bulunan YNCDetailing Firması arasında işbirliği protokolü imzalandı.

İmza Protokolüne Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay ve Yüncüler Otomotiv Yönetim Kurulu Üyesi Emre Yüncüler katılımda bulundu.

İmzalanan protokole göre; Tekirdağ ili Ticaret ve Sanayi Odası'nda çalışan tüm üye ve ailelerin Yüncüler Otomotiv bünyesinde bulunan YncDetailing Firması'nda belirlenen indirim oranlarında ve belirlenen şartlarda faydalanabileceklerdir. Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası üyesi, personel ya da ailesi için Yüncüler Otomotiv bünyesinde bulunan YncDetailing firmasında her kayıt için %20 ' ye varan indirim uygulanacaktır. Bu indirimden faydalanmak için ilgilinin Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası üyesi, personel ya da bireyi olduğunu belgelemesi koşuluna bağlıdır. ( Kimlik vs.) Belirtilen indirim oranı firmanın etiket fiyatı üzerinden olacaktır. İndirimdeki ürünler ilgili firmanın belirtilen oranda tekrar indirim yapmama hakkı vardır. İndirim dahilinde alınan ürün bedelleri peşin ya da kredi kartı ile yapılacaktır. Firma bağlı şubeleri olduğunda aynı şartlar diğer şubelerde de uygulanacaktır. Firma Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası üye, personel ve ailelerine ekstra indirimler içeren kampanyalar düzenleyebilir.

Protokolün imzalandığı 19/08/2021 tarihinden 19/08/2022 tarihine kadar protokolümüz geçerlidir.

Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay yapılan indirim protokolünün Tekirdağ TSO üyelerine hayırlı olmasını dileyerek, söz konusu işbirliğinden dolayı Yüncüler Otomotiv Yönetim Kurulu Üyesi Emre Yüncüler’ e teşekkür etti.

TEKİRDAĞ TSO İLE YNCDETAİLİNG ARASINDA İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALANDI
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 17
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 5976
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 26799
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 27615