USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

TEKİRDAĞ TSO İLE HALİÇ OTO TİC. VE SAN. A.Ş. ARASINDA İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALANDI


09.03.2017

TEKİRDAĞ TSO İLE HALİÇ OTO TİC. VE SAN. A.Ş. ARASINDA İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALANDI

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası ile Haliç Oto Ticaret ve Sanayi A.Ş. arasında indirim protokolü imzalandı. Gerçekleşen imza protokol törenine Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Haliç Oto Tic. Ve San. A.Ş. Genel Müdürü Osman Gökşen,  Haliç Oto Tic. Ve San. A.Ş.’den Servis Müdürü Yavuz Atila ve Genel Sekreter İrfan Ekici katıldı.

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, “Haliç Oto Tic. ve San. A.Ş. ile imzalığımız indirim protokolü kapsamında Tekirdağ TSO’ya kayıtlı üyelerimiz aylık yayınlanan kampanyalı indirim fiyatları üzerinden %4 ilave indirim hakkı kazanacaktır. Protokol Alfa Romeo ve Jeep markalı araçları kapsamaktadır. 1 yıl süre ile geçerli olacak protokolden yararlanmak isteyen üyelerimizin yapması gereken tek şey güncel tarihli oda sicil kaydı ile Haliç Oto’ya başvurmak olacaktır. Bu amaçla başta Genel Müdürümüz Osman Gökşen Bey’e ve Yavuz Bey’e ve tüm Haliç Oto ailesine teşekkür ediyor, üyelerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Konuşmaların ardından Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’nı temsilen Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay ve Haliç Oto Tic. ve San. A.Ş.’yi temsilen Genel Müdür Osman Gökşen karşılıklı imzaları atarak protokolü hayata geçirmiş oldular. Haliç Oto’nun aylık olarak yayınlamış olduğu indirimli kampanyalar üzerinden yapılacak protokol, aylık değişim göstereceği için başvurulan ayın indirim listesi baz alınacaktır.

JEEP FİYAT LİSTESİ 

ALFA ROMEO FİYAT LİSTESİ

 

 

TEKİRDAĞ TSO İLE HALİÇ OTO TİC. VE SAN. A.Ş. ARASINDA İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALANDITEKİRDAĞ TSO İLE HALİÇ OTO TİC. VE SAN. A.Ş. ARASINDA İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALANDITEKİRDAĞ TSO İLE HALİÇ OTO TİC. VE SAN. A.Ş. ARASINDA İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALANDI
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 52
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 1724
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 7238
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 7526