USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

Tekirdağ TSO Geleceğimizin Teminatı Öğrencilerimize Katkı Sunmaya Devam Ediyor


28.09.2018

Tekirdağ TSO Geleceğimizin Teminatı Öğrencilerimize Katkı Sunmaya Devam Ediyor

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası, geleneksel hale gelen ve her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen sosyal yardımlar çerçevesinde eğitim ve öğretim hayatına katkı sunmaya devam ediyor. Odamız, 2018-2019 eğitim ve öğretim yılı için görev sınırlarımız içerisindeki Süleymanpaşa, Şarköy ve Muratlı ilçelerimizdeki ilk ve orta dereceli okullarımızda eğitim gören öğrencilerimize mont ve bot yardımı gerçekleştirdi. Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası, toplamda 820 adet bot ve montu ihtiyaç sahibi öğrencilere verilmek üzere,  ilgili okullarımızdaki müdürlere teslim etti.

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, “2018-2019 Eğitim-öğretim yılında öğrencilerimiz için bot ve mont satın alınması yönünde bir karar alarak, yardımımızı gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Mümkün olduğunca çok daha fazla sayıya ulaşarak daha çok öğrencimizin ihtiyacını karşılamayı hedefledik. Yardımda katkısı büyük olan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu'na, birlikte çalıştığımız Milli Eğitim Müdürlüğümüze teşekkür ediyor, yardımın öğrencilerimizin eğitimine fayda sağlamasını temenni ediyorum. Tüm öğrencilerimize 2018 ve 2019 eğitim - öğretim yılının başarılarla dolu bir yıl olmasını diliyorum.” ifadesini kullandı.

 

Tekirdağ TSO Geleceğimizin Teminatı Öğrencilerimize Katkı Sunmaya Devam EdiyorTekirdağ TSO Geleceğimizin Teminatı Öğrencilerimize Katkı Sunmaya Devam Ediyor
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 9
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 1616
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 7130
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 7418