USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

TEKİRDAĞ TSO GARANTİ BANKASI İLE ANLAŞMA İMZALADI


02.03.2016

TEKİRDAĞ TSO GARANTİ BANKASI İLE ANLAŞMA İMZALADI

 

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası ile Garanti Bankası arasında, odamız üyelerine uygun vade ve faiz oranlarıyla avantajlı kredi sağlamak üzere anlaşma imzalandı. Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Toplantı Salonunda düzenlenen imza protokolü törenine Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Galip Öge, Yönetim Kurlu Üyeleri Göksel Karaevli, Cemil Koçaş, Genel Sekreter İrfan Ekici, Garanti Bankası adına ise Tekirdağ Şube Müdürü Begümcan Sevim ile Ticari Bankacılık Müşteri İlişkileri Yöneticisi Ayla Yasemen Bilgin katıldılar.

 

 

Gerçekleşen protokolde Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası adına, Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Galip Öge imza atarken, Garanti Bankası adına ise Tekirdağ Şube Müdürü Begümcan Sevim ve Ticari Bankacılık Müşteri İlişkileri Yöneticisi Ayla Yasemen Bilgin imza attılar. 2 Mart 2016 tarihinde imzalanan anlaşma sayesinde, odamıza kayıtlı üyeler Garanti Bankası’nın kredi paketlerinden ve yenilikçi ürünlerinden uygun koşullarla faydalanabilecek. Odamız üyeleri, kendilerine sunulan özel fırsatlar dahilinde ihtiyaç duydukları krediyi Garanti Bankası’ndan alabilecek.

 

Kredi protokolü imza töreninde konuşan Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, “Odamıza kayıtlı üyelerimizin finans konusunda sıkıntıya düşmemeleri için zaman zaman bankalarla protokoller imzalıyoruz. Garanti Bankası ve Odamız arasında gerçekleşen protokol neticesinde üyelerimize Garanti Bankasının avantajlarını sağlamış bulunuyoruz. Tekirdağ İş Dünyası Temsilcileri olarak işbirliği protokolümüzün üyelerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

 

 

 

 

TEKİRDAĞ TSO GARANTİ BANKASI İLE ANLAŞMA İMZALADITEKİRDAĞ TSO GARANTİ BANKASI İLE ANLAŞMA İMZALADITEKİRDAĞ TSO GARANTİ BANKASI İLE ANLAŞMA İMZALADI
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 3
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2463
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11637
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11885