USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

TEKİRDAĞ TSO EDİRNE BELEDİYE BAŞKANI RECEP GÜRKAN’I ZİYARET ETTİ


14.06.2017

TEKİRDAĞ TSO EDİRNE BELEDİYE BAŞKANI RECEP GÜRKAN’I ZİYARET ETTİ

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ı makamında ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarete Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Göksel Karaevli, Cemil Koçaş ve Genel Sekreter İrfan Ekici de katıldılar.

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ile bir araya gelmekten memnuniyet duyduğunu ifade etti. Günay, “Edirne Belediye Başkanımız bizleri kendi evimizde gibi ağırladı, kendilerine bunun için teşekkür ediyorum.  Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ile Kalkınma Ajansı toplantıları esnasında sık sık bir araya geliyor bölgemiz adına istişarelerde bulunma fırsatı yakalıyoruz. Bu vesileyle şahsım ve kurumum Tekirdağ TSO adına Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’a çalışmalarında kolaylıklar ve başarılar diliyorum.” dedi.

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay’a ziyaretleri için teşekkür etti ve önümüzdeki Temmuz ayında gerçekleştirilecek olan 656. Kırkpınar Yağlı Güreşleri hazırlıkları hakkında bilgiler verdi. Karşılıklı birçok konuda fikir alışverişinde bulunulmasının ardından ziyaret sona erdi.

 

 

TEKİRDAĞ TSO EDİRNE BELEDİYE BAŞKANI RECEP GÜRKAN’I ZİYARET ETTİ
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 77
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2804
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11552
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11800