USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

TEKİRDAĞ TSO CHP İL BAŞKANLIĞI'NI ZİYARET ETTİ


24.02.2016

TEKİRDAĞ TSO CHP İL BAŞKANLIĞI'NI ZİYARET ETTİ

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Galip Öge, Yönetim Kurulu Sayman Üye Taner Karaoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Cemil Koçaş, Muzaffer Destereci ve Genel Sekreter İrfan Ekici, Tekirdağ Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Recep Ökten’i ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarete CHP İl Başkanlığı yetkilileri de katılım gösterdiler.

 

Geçtiğimiz aylarda yapılan CHP Tekirdağ İl Kongresi’nde, İl Başkanı olarak seçilen Recep Ökten’e nezaket ziyareti gerçekleştirdiklerini belirten Tekirdağ TSO Başkanı Günay, yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu. Başkan Günay, “İl Başkanımızın özel sektörden geliyor olması bizler için büyük şans. Tekirdağ’ın geleceğini etkileyecek projelerde birlikte çalışarak, istişarelerde bulunarak kentimize fayda sağlamalıyız.”

Günümüzde ülkelerin değil, şehirlerin yarıştığını vurgulayan Başkan Günay, sözlerine şöyle devam etti, “Tekirdağ önemli bir süreçten geçiyor. Tekirdağ’ımızın en önemli gündem maddesi olan Tekirdağ Organize Sanayi Bölgesi (TORSAB), şehrimize fayda sağlayacak proje olduğuna inandığımız için projenin içinde yer aldık. Temel amacımız, Türkiye’nin en iyi Organize Sanayi Bölgesini oluşturmak. Bu proje şehrimizin ticari hayatını değiştirecek, şehrimizdeki bütün ticaret erbabımıza fayda sağlayacak ve şehrimizde yaşayan vatandaşlarımıza ekonomik ve sosyal yönden daha da refah sağlayacak. Şuan Tekirdağ’da var olan ticaret hacmini bir kat daha arttırmış olacak. Zenginliğin olduğu yerde huzur olur mutluluk olur, insanlar huzur içinde yaşar. Yerel de istihdam sorununu çözecek sonucu üretmek için el birliği ile birliktelik duygusu ile hareket etmeliyiz ve bunun ardında da başarı kaçınılmaz olacaktır. Ben tekrardan sizin nezdinizde CHP Tekirdağ İl Yönetimini tebrik ediyor, sizlere başarılar diliyorum” dedi.

 

Tekirdağ TSO Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyelerinin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren, CHP Tekirdağ İl Başkanı Recep Ökten gerçekleşen ziyaret için teşekkür etti. İl Başkanı Ökten, Tekirdağ’da siyasi ve ekonomik eksikler olduğunu belirterek, son dönemde ülkemizde yaşananlar bizleri de derinden üzüyor dedi. Başkan Ökten, “Tekirdağ’ın ekonomisini canlandırmak için sizlerle işbirliği içinde olacağız. Tekirdağ’da işsizlik rakamları çok yüksek. Organize Sanayi Bölgesi mutlaka kurulmalıdır. CHP Tekirdağ İl Yönetimi olarak biz elimizden gelen her türlü desteği seve seve vermeye hazırız ”dedi. Gerçekleşen ziyaret, birçok konuda karşılıklı fikir alışverişinde bulunulmasının ardından toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi. 

TEKİRDAĞ TSO CHP İL BAŞKANLIĞI'NI ZİYARET ETTİTEKİRDAĞ TSO CHP İL BAŞKANLIĞI'NI ZİYARET ETTİTEKİRDAĞ TSO CHP İL BAŞKANLIĞI'NI ZİYARET ETTİ
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 15
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2447
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11621
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11869