USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

TEKİRDAĞ TSO BAŞKANI GÜNAY’DAN DAĞLICA SALDIRISINA KINAMA


07.09.2015

TEKİRDAĞ TSO BAŞKANI GÜNAY’DAN, DAĞLICA SALDIRISINA KINAMA

 

Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Hakkari’nin Dağlıca kırsalında terör örgütü tarafından yapılan hain saldırıyı sert bir dille kınayarak, Türk milletinin birlik ve beraberliğini sekteye uğratamaya kimsenin gücünün yetmeyeceğini ifade etti.

TTSO Başkanı Günay, Hakkari'nin Dağlıca kırsalında teröristlerce gerçekleştirilen hain eylem sonucu hayatını kaybeden şehitlerimiz için bir taziye mesajı yayımladı. Günay, “Teröre bulaşan ve bundan medet umanlar, tarih önünde insanlık suçu işlemektedir” dedi.

Yayımladığı mesajda terörü lanetleyen Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay, “Dökülen şehit kanları, onları iki cihanda da abat etmeyecektir. Bu aşağılık eylemlerden beslenenlere lanet olsun” ifadesini kullandı. Türk milletinin birlik ve beraberliğini sekteye uğratamaya kimsenin gücünün yetmeyeceğinin altını çizen Günay, “Biz bu vatanı şehitlerimizin kanlarıyla kazandık ve kanımızın son damlasına kadar da hiçbir güce böldürmeyeceğiz. Bu ülkenin birlik beraberlik duyguları hiçbir zaman çözülemeyecek kadar kökleşmiştir. Herkes bunu bilsin. Bunu çözmeye uğraşan terörün planlayıcılarını, destekleyicilerini ve eylemcilerin peşini, alınlarındaki kara leke ve masum canların ahları, sonsuza dek bırakmayacaktır. Tekirdağ İş dünyası adına, şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve aziz milletimize başsağlığı diliyorum” diye konuştu.

Günlük Ziyaretçi Sayısı : 15
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2447
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11621
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11869