USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

TEKİRDAĞ TSO BAŞKANI GÜNAY, BAŞBAKAN BİNALİ YILDIRIM’IN DOLMABAHÇE’DE VERDİĞİ İFTAR PROGRAMINA KATILDI


10.06.2017

TEKİRDAĞ TSO BAŞKANI GÜNAY, BAŞBAKAN BİNALİ YILDIRIM’IN DOLMABAHÇE’DE VERDİĞİ İFTAR  PROGRAMINA KATILDI

 

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Başbakan Binali Yıldırım’ın Dolmabahçe Başbakanlık Ofisi'nde iş dünyası temsilcileriyle bir araya geldiği iftar programına katıldı.​

Başbakan Yıldırım, iftar programındaki konuşmasında, "dünyanın en cömert ve destek unsurları içeren proje bazlı teşvik sistemi"ni yaptıklarını dile getirdi. İş adamlarından ufuklarını geniş tutarak, kararlar almasını isteyen Yıldırım, "Bütün enerjimizi buna vereceğiz. Çalışacağız, çabalayacağız, birçok ülkede olmayan büyük bir kaynağımız var, genç nüfusumuz var. Paranız olur, petrolünüz olur ama insan kaynağınız olmazsa bir şey ifade etmez. İşte bizim böyle büyük bir kaynağımız var. Bu kaynağı terörle gölgelemeyelim. Bu kaynağımızı ülkemizin büyümesi, kalkınması için sisteme dahil etmemiz lazım. Bunu da nasıl yapacağız? Yatırımları artıracağız. Ekonomiyi canlandıracağız. Birliğimizi, beraberliğimizi, kardeşliğimizi sağlamlaştıracağız. Huzuru, güveni, istikrarı kalıcı hale getireceğiz" diye konuştu.

 

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun da katıldığı programa; Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci,  Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, TOBB Yönetim Kurulu Üyeleri, TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik, MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi, DEİK Başkanı Ömer Cihad Vardan, ASKON Genel Başkanı Mustafa Koca, KAGİDER Başkanı Sanem Oktar'ın da yer aldığı 160'a yakın davetli iştirak etti.

TEKİRDAĞ TSO BAŞKANI GÜNAY, BAŞBAKAN BİNALİ YILDIRIM’IN DOLMABAHÇE’DE VERDİĞİ İFTAR  PROGRAMINA KATILDI
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 56
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2783
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11531
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11779