USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

TEKİRDAĞ TSO BAŞKANI GÜNAY, 14 MART TIP BAYRAMINI KUTLADI


13.03.2015

TEKİRDAĞ TSO BAŞKANI GÜNAY, 14 MART TIP BAYRAMINI KUTLADI

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

 

Başkan Günay, mesajında şu ifadelere yer verdi:

 "İlk cerrah yetiştirilen okulun açıldığı tarih olan ve aynı zamanda Türkiye'de modern tıp eğitiminin başladığı gün olarak kabul edilen 14 Mart tarihini her yıl "Tıp Bayramı" olarak kutlamaktayız. Toplum sağlığının sürekliliği en temel amacı olan değerli Türk doktorlarımız ve tüm sağlık çalışanları her zaman,  en kaliteli hizmeti sunma anlayışıyla özverili bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedirler. Sağlık sektöründeki koşulların geliştirilmesi ülkeler için en önemli bileşenlerdir. Günümüzde sağlık hizmetlerinin yaygınlaştırılması, teknolojik gelişmelere paralel olarak modern uygulamaların artması ve doktorlarımızın aldığı önemli başarılar, ülkemizi her geçen gün daha iyi bir noktaya getirmektedir.

 

Bu duygu ve düşünceler ile başta büyük bir sorumluluk, emek ve özveriyle mesleklerini icra eden doktorlarımız olmak üzere, tüm sağlık hizmetleri çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramını en içten dileklerimle kutlarım."

Günlük Ziyaretçi Sayısı : 17
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2722
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11470
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11718