USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

TEKİRDAĞ TSO BAŞKANI GÜNAY, 14. YAYLA ŞENLİKLERİ AÇILIŞINA KATILDI


02.07.2017

TEKİRDAĞ TSO BAŞKANI GÜNAY, 14. YAYLA ŞENLİKLERİ AÇILIŞINA KATILDI

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Süleymanpaşa Belediyesi ve Tekirdağ Karadeniz İlleri Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği işbirliğinde 14'üncü kez düzenlenen Yayla Şenliklerine katıldı. Şenlik sırasında ayrıca yapımı tamamlanan Cevizlik Deresi Islah Çalışmasının açılışı da yapıldı. 

 

Açılış törenine Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak,  AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Cemil Koçaş, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi daire başkanları ve protokol üyeleri yer aldı. Açılış konuşmalarının yapılmasının ardından protokol üyeleri şenlik kapsamında kurulan stantları gezerek esnafa hayırlı işler diledi.

TEKİRDAĞ TSO BAŞKANI GÜNAY, 14. YAYLA ŞENLİKLERİ AÇILIŞINA KATILDITEKİRDAĞ TSO BAŞKANI GÜNAY, 14. YAYLA ŞENLİKLERİ AÇILIŞINA KATILDITEKİRDAĞ TSO BAŞKANI GÜNAY, 14. YAYLA ŞENLİKLERİ AÇILIŞINA KATILDITEKİRDAĞ TSO BAŞKANI GÜNAY, 14. YAYLA ŞENLİKLERİ AÇILIŞINA KATILDI
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 1
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2461
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11635
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11883