USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

TEKİRDAĞ TSO BAŞKANI CENGİZ GÜNAY, TEKİRDAĞ HYUNDAİ GENÇLER’İN İ30 TANITIMINA KATILDI


21.04.2017

TEKİRDAĞ TSO BAŞKANI CENGİZ GÜNAY, TEKİRDAĞ HYUNDAİ GENÇLER’İN İ30 TANITIMINA KATILDI

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, odamıza kayıtlı 5. Meslek grubunda faaliyet göstermekte olan Gençler Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin Hyundai’nin piyasaya sürdüğü yeni İ30 modelinin tanıtımı için düzenlenen etkinliğe katıldı.

 

Yenilenen tasarımı ile satışa sunulan Hyundai İ30 modelinin yenilikleri ve özellikleri yetkililer tarafından katılımcılarla paylaşıldı. Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, “1994 yılından itibaren Tekirdağ’da Hyundai yetkili satıcısı olarak faaliyet gösteren Gençler Otomotiv ailesi güler yüzlü personeli ve yenilikçi hizmetleri ile müşterilerine kaliteli hizmet veriyor, bu amaçla bir meslek odası başkanı olarak sizlere teşekkür etmek istiyorum. Bugün tanıtımı yapılan yeni modelin Hyundai ve dolasıyla ilimizdeki temsilcisi Gençler Otomotiv’e bereket ve bol kazançlar getirmesini diliyor, Gençler Otomotiv ailesine çalışmalarında kolaylıklar ve başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

 

TEKİRDAĞ TSO BAŞKANI CENGİZ GÜNAY, TEKİRDAĞ HYUNDAİ GENÇLER’İN İ30 TANITIMINA KATILDITEKİRDAĞ TSO BAŞKANI CENGİZ GÜNAY, TEKİRDAĞ HYUNDAİ GENÇLER’İN İ30 TANITIMINA KATILDITEKİRDAĞ TSO BAŞKANI CENGİZ GÜNAY, TEKİRDAĞ HYUNDAİ GENÇLER’İN İ30 TANITIMINA KATILDI
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 8
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 1615
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 7129
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 7417