USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

TEKİRDAĞ TSO BAŞKANI CENGİZ GÜNAY, MHP SÜLEYMANPAŞA İLÇE KONGRESİNE KATILDI


30.04.2017

TEKİRDAĞ TSO BAŞKANI CENGİZ GÜNAY, MHP SÜLEYMANPAŞA İLÇE KONGRESİNE KATILDI

 

MHP Süleymanpaşa ilçe başkanlığı 2. olağan kongresi Karaevli Düğün Salonu’nda gerçekleştirildi. Gerçekleşen 2. Olağan kongreye Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Tekirdağ TSO Sayman Üye Taner Karaoğlu katılım gösterdiler. Gündem gereği saygı duruşu ve istiklal marşı okunması sonrası divan teşekkül edildi.

16 Nisan 2016 tarihinde atama ile göreve gelen Süleymanpaşa ilçe başkanı Fatih İşcan ve yönetimi 2. olağan kongrede 1 yıllık faaliyet ve mali raporu delegelere okuyarak ibra ettiler.

Yapılan kongrede M.Fatih İşcan kongreden yeniden ilçe başkanı olarak seçildi. Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, “Bugün yapılan kongrede yeniden başkan olan ve aynı zamanda Tekirdağ TSO Meclis Üyesi olan M.Fatih İşcan’ı tebrik ediyor, yeni görevinde başarılar diliyorum.” dedi.

 

 

TEKİRDAĞ TSO BAŞKANI CENGİZ GÜNAY, MHP SÜLEYMANPAŞA İLÇE KONGRESİNE KATILDITEKİRDAĞ TSO BAŞKANI CENGİZ GÜNAY, MHP SÜLEYMANPAŞA İLÇE KONGRESİNE KATILDITEKİRDAĞ TSO BAŞKANI CENGİZ GÜNAY, MHP SÜLEYMANPAŞA İLÇE KONGRESİNE KATILDI
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 15
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2447
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11621
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11869