USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

TEKİRDAĞ TSO AKREDİTASYON TAKİP DENETİMİ


07.09.2015

TEKİRDAĞ TSO AKREDİTASYON TAKİP DENETİMİ

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Oda/Borsa Akreditasyon Sistemi kapsamında Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’nın takip denetimi,  Türk Loydu Vakfı İktisadi İşletmesi Akreditasyon Denetçisi Orkun Kumral nezaretinde 07.09.2015 tarihinde Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

 

 Gerçekleşen takip denetimine Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Tekirdağ TSO Başkan Yardımcıları Galip Öge, Erhan Tanrıöver, Sayman Üye Taner Karaoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri, Göksel Karaevli, Cemil Koçaş, Muzaffer Destereci, Kemal Küçük, Genel Sekreter İrfan Ekici ve Kalite ile Akreditasyondan sorumlu Oda Personeli Ahmet Gürgürler katıldı. Yapılan takip denetimi sonucunda, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası, Akreditasyon uygulamaları kapsamında yapılan çalışmalar, projeler değerlendirilerek Akreditasyon Kurulu’na sunulacağı bildirildi.

 

Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay,             “ Tekirdağ TSO 10. Dönem Akredite olan odalar arasında yer almaktadır. Üyelerimize 5 yıldızlı hizmet verme sloganıyla çıktığımız bu yolda Yönetim Kurulumuz, Meclisimiz, Meslek Komitelerimiz, Disiplin Kurulumuz, Üyelerimiz ve Oda Çalışanlarımız ile her geçen gün kendimizi yeniliyor, Akreditasyon gerekliliklerini uyguluyoruz. Tekirdağ TSO olarak üyelerimize daha iyi hizmet verebilmek için önümüzdeki dönemde düzenlenecek eğitim, konferans, seminer çalışmalarında üyelerimizden gelecek talep ve önerilere öncelik veriyor, planlamalarımızı yapıyoruz. Başarılı geçen akreditasyon takip denetimi sonrasında akreditasyon sınıfımızı yükseltme çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir” dedi.

 

 

 

 

TEKİRDAĞ TSO AKREDİTASYON TAKİP DENETİMİTEKİRDAĞ TSO AKREDİTASYON TAKİP DENETİMİ
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 40
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 1461
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 6975
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 7263