USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

TEKİRDAĞ TSO AKREDİTASYON BELGESİ YENİLEMESİNDEN BAŞARI İLE GEÇTİ


15.08.2017

TEKİRDAĞ TSO AKREDİTASYON BELGESİ

YENİLEMESİNDEN BAŞARI İLE GEÇTİ

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Oda/Borsa Akreditasyon Sistemi kapsamında Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası, akreditasyon belge yenileme denetimi,  Türk Loydu Vakfı İktisadi İşletmesi Akreditasyon Denetçisi Oğuz Aksu tarafından 15 Ağustos 2017 tarihinde yapıldı.

Gerçekleşen denetime Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Üyeleri ile Genel Sekreter hazır bulundular.

Yapılan denetimin sonucunda, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası, Akreditasyon gerekliliklerini karşıladığı görülerek denetimden başarıyla geçti ve akredite oda sertifikasını yenilemeye hak kazandı.

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, “TOBB Oda/Borsa Akreditasyon Sistemi kapsamında odamız 10. Dönemde akredite oda olmuş ve üyelerine daha da kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet vermeyi hedefleyerek gerçekleştirmiştir. Gelişen ve değişen günün şartlarına uyum sağlayarak üyelerimize sunulan hizmetler ile kalite çıtamızı yükseltmek yegane amaçlarımız arasında yer almaktadır. Bugün gerçekleşen akreditasyon belgemizin yenileme denetimi neticesinde 3 yıl öncesinde bulunduğumuz noktadan daha da ileriye taşıdığımız gözüküyor. Tekirdağ TSO büyük bir aile, ve bizler bu ailenin fertleri olarak üyelerimizle, komitelerimizle, meclis üyelerimizle, personelimizle ve yönetim kurulumuz ile birlikte bu şehre hizmet etmekten, şehrimizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişimine katkıda bulunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Başarı ile geçen denetimimiz adına emeği geçen herkese teşekkür ediyor, odamıza hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi.

 

 

TEKİRDAĞ TSO AKREDİTASYON BELGESİ  YENİLEMESİNDEN BAŞARI İLE GEÇTİ
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 3
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2382
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11556
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11804