USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

TEKİRDAĞ TSO AK PARTİ MİLLETVEKİLLERİNİ MECLİSTE ZİYARET ETTİ


11.01.2016

TEKİRDAĞ TSO AK PARTİ MİLLETVEKİLLERİNİ MECLİSTE ZİYARET ETTİ

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Heyeti, AK PARTİ Tekirdağ Milletvekilleri Mustafa Yel, Ayşe Doğan ve Metin Akgün’ü Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarete Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Mustafa Özden, Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Başkan Yardımcıları Galip Öge, Erhan Tanrıöver, Sayman Üye Taner Karaoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Göksel Karaevli, Muzaffer Destereci, Cemil Koçaş, Kemal Küçük, Disiplin Kurulu Başkanı Hakan Şık, Meclis Üyesi Mestan Özcan ve Genel Sekreter İrfan Ekici katıldılar.

 

Tekirdağ AK PARTİ Milletvekillerine hayırlı olsun ziyaretinde bulunduklarını ifade eden Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, “ ilimiz ve ülkemizde yaşayan bireyleri temsilen TBMM’ne Milletvekili olarak seçilen Mustafa Yel, Ayşe Doğan ve Metin Akgün’e şahsım ve kurumum adına yeni görevlerinde başarılar diliyor, Allah utandırmasın inşallah diyorum. Tekirdağ TSO olarak Ankara ziyaretlerimiz kapsamında Sağlık Bakanımız Sayın Müezzinoğlu’nu ziyaret ettik ve akabinde sizlerle bir araya geldik. Son olarak Ak Parti Milletvekillerimizden sonra da CHP Tekirdağ Milletvekillerimiz ile bir araya gelerek istişare etme fırsatımız olacak. Tekirdağ TSO ev sahipliğinde önümüzdeki günlerde tüm Tekirdağ Milletvekillerimiz, Valimiz, Büyükşehir Belediye Başkanımız, Belediye Başkanlarımız, Meslek Odası Başkanlarımız ve diğer STK Temsilcilerimizle ortaklaşa Arama Konferansı organize etmek istiyoruz. Konferans sayesinde bir araya gelerek Tekirdağ adına neler yapılabilir? Şehrimizin avantaj ve dezavantajları nelerdir? Şehrimizin fotoğrafını çekerek şehrimizi kalkındırmanın ve hak ettiği yere getirmek için bir yol haritası çizmek istiyoruz” dedi.

 

Tekirdağ Süleymanpaşa’da işsizlik rakamlarının Çorlu ve Çerkezköy’e göre daha fazla olduğunun altını çizen Başkan Günay, Tekirdağ TDİ Limanı, Yat Limanı ile ilgili özelleştirme sürecine dair Milletvekillerine bilgiler verdi. Diğer yandan TORSAB’ın Tekirdağ için elzem bir ihtiyaç olduğunu vurgulayan Günay, TORSAB’ın çevre dostu OSB olduğunu ve geçmiş yıllarda onaylanan Tekirdağ’a yapılması planlanan Lojistik OSB’nin TORSAB ile aynı alana yapılarak Tekirdağ’ın gücüne güç katacağını ifade etti. Türkiye’nin çok önemli bir dönemden geçtiğini dile getiren Tekirdağ TSO Başkanı Günay, “ülkemizin etrafı ateş çemberi, bitmek tükenmek bilmeyen kaos senaryoları ile karşı karşıyayız. Bizleri bu durumdan kurtaracak sizlersiniz yani milli irademiz ile iş başına gelen Vekillerimizin TBMM çatısı altında ülkemizin geleceğine dair yapacağı çalışmalar ile Türkiye, Dünya üzerinde hak ettiği konuma gelecektir” dedi.

 

AK PARTİ Tekirdağ Milletvekilleri Mustafa Yel, Ayşe Doğan, Metin Akgün Tekirdağ TSO Heyetine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Tekirdağ Milletvekilleri olarak siyasi parti ayrımı yapmaksızın zaman zaman bir araya geldiklerini belirten Vekiller, Arama Konferansına seve seve katılacaklarını ifade ettiler. Tekirdağ TDİ Limanı ve Yat Limanı ile ilgili olarak Tekirdağ Ak Parti Milletvekilleri olarak Özelleştirme Kurulu ile görüşeceklerini ve izlenilmesi gereken yollar nelerdir, neler yapılabiliri öğreneceklerini dile getirerek konu ile ilgileneceklerini belirttiler. Tekirdağ’a dair birçok konuda konuların görüşülmesi ile karşılıklı fikir alış verişinde bulunulmasının ardından Tekirdağ TSO Meclis Başkanı ve Yönetim Kurulu Başkanı tarafından günün anısına milletvekillerimize Karacakılavuz el dokuması halılar takdim edilerek toplu fotoğraf çekimi gerçekleştirildi.

TEKİRDAĞ TSO AK PARTİ MİLLETVEKİLLERİNİ MECLİSTE ZİYARET ETTİTEKİRDAĞ TSO AK PARTİ MİLLETVEKİLLERİNİ MECLİSTE ZİYARET ETTİTEKİRDAĞ TSO AK PARTİ MİLLETVEKİLLERİNİ MECLİSTE ZİYARET ETTİTEKİRDAĞ TSO AK PARTİ MİLLETVEKİLLERİNİ MECLİSTE ZİYARET ETTİTEKİRDAĞ TSO AK PARTİ MİLLETVEKİLLERİNİ MECLİSTE ZİYARET ETTİTEKİRDAĞ TSO AK PARTİ MİLLETVEKİLLERİNİ MECLİSTE ZİYARET ETTİTEKİRDAĞ TSO AK PARTİ MİLLETVEKİLLERİNİ MECLİSTE ZİYARET ETTİTEKİRDAĞ TSO AK PARTİ MİLLETVEKİLLERİNİ MECLİSTE ZİYARET ETTİ
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 1
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2625
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11373
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11621