USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

Tekirdağ TSO 800 Aileye Gıda Yardımında Bulundu


28.04.2020

Tekirdağ TSO 800  Aileye Gıda Yardımında Bulundu

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası, her yıl Ramazan ayında geleneksel hale gelen ve çalışma bölgesi içerisinde bulunan ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımı yapmaya devam ediyor. Yapılan yardımlarla ile ilgili açıklamalarda bulunan Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay;

 “Çalışma bölgemiz içerisinde bulunan Süleymanpaşa, Şarköy ve Muratlı ilçelerimizdeki ihtiyaç sahibi ailelere her sene olduğu gibi bu senede gıda yardımında bulunmanın sevincini yaşıyoruz. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin göndermiş olduğu ve odamızın da ilave ettiği kaynak neticesinde toplamda 80 bin TL lik bütçe ile, 800 paket gıda yardımı hazırlatılarak, Yönetim Kurulumuz, Meclis Üyelerimiz ve yetkili kurullarımız aracılığı ile ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılmıştır. Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası olarak üzerimize düşen vazifeyi yerine getirmenin huzur ve mutluluğunu paylaşıyoruz. Diğer yandan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başlatmış olduğu milli dayanışma kampanyası “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” için de 20 bin TL ile Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası olarak katılımda bulunduk.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da hem Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’na hem de Türkiye genelinde 365 oda borsamıza gıda yardımı konusunda verdiği destek için TOBB Başkanımız M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na teşekkür ediyoruz. Bu vesileyle, Mübarek Ramazan ayının İslam âlemine, Tekirdağ’ımıza ve ülkemize barış, huzur ve bereket ve tüm dünyaya sağlıklı günleri geri getirmesini diliyorum.” dedi.

 

Günlük Ziyaretçi Sayısı : 3
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2456
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11204
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11452