USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

TEKİRDAĞ TSO 44 YILLIK ÜYESİ MEHMET ÖZEL’E ANLAMLI VEFA


04.12.2015

TEKİRDAĞ TSO 44 YILLIK ÜYESİ MEHMET ÖZEL’E ANLAMLI VEFA

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’nda 1967 ile 2011 yılları arasında 44 sene üyeliği bulunan Mehmet Özel’e, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı tarafından plaket takdimi yapıldı. Gerçekleşen görüşmeye Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Mustafa Özden, Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erhan  Tanrıöver ve Genel Sekreter İrfan Ekici katıldılar.

 

Tekirdağ TSO’da 44 yıl üyeliği bulunan Mehmet Özel, Tekirdağ TSO Yönetimine teşekkür etti ve şöyle devam etti, “gençlerimizi böylesine önemli kurumlarda görmek, çalışmalarına şahit olmak insana büyük bir haz veriyor” dedi. Ticaret hayatına Malkara’nın İbrice Köyü’nde bulunan kömür ocaklarında başladığını söyleyen Özel, daha sonrasında Malkara ilçesinde 3 yıllık bir ticaret serüvenin ardından Tekirdağ’a gelerek ticaret hayatına Tekirdağ’da devam ettiğini belirtti. Yaklaşık 44 yıl boyunca züccaciye ve plastik eşya ticareti ile iştigal ettiğini belirten Mehmet Özel, gençlerimize bırakacağımız en önemli miras onurlu ve dürüst bir ticaret hayatı olduğunu vurguladı.

 

Tekirdağ TSO Meclis Başkanı Mustafa Özden, Mehmet Özel ile tanışmaktan memnuniyet duyduğunu dile getirdi ve teşekkür etti. Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay, Mehmet Özel’i küçüklükten beri tanıdığını ve kendisini iş yaşamı ve aile yaşantısı ile takdir ettiğini dile getirdi. Başkan Günay, “Mehmet amca bizim için çok önemlidir. Kendisini kurumumuzda ağırlamaktan, 44 senelik iş hayatı boyunca bizim odamıza kayıtlı olmasından son derece memnuniyet ve onur duyuyoruz. Mehmet bey ayrıca odamızda 2 dönem meclis üyeliği görevinde bulunmuştur. Mehmet amcamızdan öğreneceğimiz çok şey var iş hayatına dair. Tecrübeleri, deneyimleri bizler için çok önem arz etmektedir. Kendisine, uzun ve sağlıklı yıllarda yaşamasını diliyorum” dedi.

 

Konuşmaların ardından Tekirdağ TSO Meclis Başkanı  Özden ve Yönetim Kurulu Başkanı Günay tarafından plaket takdimleri yapıldı ve günün anısına toplu fotoğraf çekimi ile görüşme sona erdi.

TEKİRDAĞ TSO 44 YILLIK ÜYESİ MEHMET ÖZEL’E ANLAMLI VEFATEKİRDAĞ TSO 44 YILLIK ÜYESİ MEHMET ÖZEL’E ANLAMLI VEFATEKİRDAĞ TSO 44 YILLIK ÜYESİ MEHMET ÖZEL’E ANLAMLI VEFATEKİRDAĞ TSO 44 YILLIK ÜYESİ MEHMET ÖZEL’E ANLAMLI VEFATEKİRDAĞ TSO 44 YILLIK ÜYESİ MEHMET ÖZEL’E ANLAMLI VEFA
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 28
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 1635
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 7149
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 7437