USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

TEKİRDAĞ TSO 2015 YILI İLK MECLİS TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ


02.02.2015

TEKİRDAĞ TSO 2015 YILI İLK MECLİS TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası 2015 Yılı ilk Meclis toplantısı 26.01.2015 tarihinde Tekirdağ TSO Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Toplantıya TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay, Meclis Başkanı Mustafa Özden, Tekirdağ KOSGEB Hizmet Merkezi Müdürü Tolga Erkan, Trakya Kalkınma Ajansı Program Yönetim Birimi Başkanı Hasan Özer, Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Üyeleri ve Tekirdağ TSO Meclis üyeleri katıldı.

Tekirdağ TSO Meclis Başkanı Mustafa Özden, “2015 Yılının Ocak ayı toplantısında sizleri başkanlık divanı adına saygı ve sevgiyle selamlıyorum. 2015 yılının reel sektöre, ülkemize, insanlarımıza iyi bir yıl olmasını temenni ediyorum. İyi bir ekonominin temel şartı siyasi istikrardır. Siyaset kurumu ne kadar güçlü ise, ekonomi o kadar güçlüdür. Ülkemizin geldiği noktada yaşanan olumsuzluklara, yapılmak istenilen terör olaylarına, provokasyonlara meydan vermeden, hükümetimizin siyasal reformları ivedi bir şekilde yaparak ve yürürlüğe koyarak siyasi istikrar korunmalıdır. Şehrimiz ekonomik anlamda durgunluk içinde. Bu durumun iyileştirilmesi için Valilik, Büyükşehir Belediyesi, Süleymanpaşa Belediyesi, Esnaf Odaları ve diğer kurumlarla konuyu değerlendirip, gerekli önlemleri almalıyız. 2015 yılının şehrimize ve bölgemize ekonomik ve ticari hayatının daha dinamik olmasını ümit ediyor, yeni yılın umutlu, bol kazançlı ve sağlıklı bir yıl olmasını diliyorum. Tekirdağ TSO Meclis Divanı adına hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum” dedi.

Meclis Başkanı Özden’in açılış konuşmalarının ardından sırası ile Trakya Kalkınma Ajansı Program Yönetim Birimi Başkanı Hasan Özer ve Tekirdağ KOSGEB Hizmet Merkezi Müdürü Tolga Erkan sunumlarını yaptılar.

Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, “2015 yılının ilk meclis toplantısının odamıza, şehrimize ve bölgemize hayırlı olmasını temenni ediyorum. 2015 yılının ilk meclis toplantısında Trakya Kalkınma Ajansı ve KOGBEB yetkililerimizi davet etmek istedik çünkü, üyelerimizin en çok iş birliği yapabileceği kurumların başında Trakya Kalkınma Ajansı ve KOGBEB geliyor.  KOSGEB desteklerinden faydalanabilmek için gerekli bilgileri aktaran KOSGEB Hizmet Merkezi Müdürü Tolga Erkan’a ve Trakya Kalkınma Ajansı Program Yönetim Birimi Başkanı Hasan Özer’e meclisimize yapmış oldukları faydalı sunumları için teşekkür ediyorum. Tekirdağ TSO olarak, şehrin yaşamsal değerlerine sahip çıkarak, üyelerimizin ve halkımızın daha müreffeh şartlarda yaşamalarını ve zenginleşmelerini arzu ediyoruz. Şehrin Kanaat önderleri olarak şehrimizde kalıcı, sürdürülebilir ekonomik canlılık sağlamalıyız. Ayrıca geçtiğimiz haftalarda 2 ayrı zamanda TOBB Meclis Üyeleri Bilgilendirme Seminerine katılan meclis üyelerimizi tebrik ediyor ve katılımlarından dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Bu vesile ile, 2015 yılının sağlık, mutluluk, huzur ve bol kazanç getirmesini diliyor hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

Toplantı, Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu’nun faaliyet raporu, gelir – gider hesapları, 2015 yılı bütçesinin hesapları inceleme komisyonu tarafından onaylanması, gelen – giden evraklar gibi konuların meclise sunumu ile devam etti. Meclis Toplantısı, Tekirdağ TSO gündem maddelerinin görüşülmesi ve birçok konuda karşılıklı fikir alışverişinde bulunulmasının ardından sona erdi.

TEKİRDAĞ TSO 2015 YILI İLK MECLİS TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİTEKİRDAĞ TSO 2015 YILI İLK MECLİS TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİTEKİRDAĞ TSO 2015 YILI İLK MECLİS TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİTEKİRDAĞ TSO 2015 YILI İLK MECLİS TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 4
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2383
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11557
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11805