USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

TEKİRDAĞ TSO 11. MESLEK KOMİTESİ ÜYELERİ İL MİLLİ EĞİTİM VE İL EMNİYET MÜDÜRÜNÜ ZİYARET ETTİ


28.05.2015

TEKİRDAĞ TSO 11. MESLEK KOMİTESİ ÜYELERİ,  İL MİLLİ EĞİTİM VE İL EMNİYET MÜDÜRÜ’NÜ ZİYARET ETTİ

 

Her yıl mayıs ayının son haftası kutlanan “Sigorta Haftası” etkinlikleri kapsamında, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası, şehrimizde sigorta bilincinin oluşması için geçekleştireceği etkinliklerle sigortaya olan duyarlılığının arttırılmasını hedefliyor.

 

Bu amaçla Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası 11. Meslek Komitesi’nde Sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren firma temsilcilerimiz olan Tekirdağ TSO Sayman Üyesi Taner Karaoğlu, Tekirdağ TSO Meclis Kâtip Üyesi Adnan Gündüzler, Uğur Göktaş ve Genel Sekreter Yardımcısı Atakan Üzel, Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürü Halis İşler’i makamında ziyaret ederek Sigorta Haftası etkinlikleri ile ilgili bilgi paylaştılar. Gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Milli Eğitim Müdürü İşler, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’nın bastırmış olduğu broşürleri il ve ilçelerdeki okulların panolarına astırılarak öğrencilerin sigorta konusunda bilgilenmelerini sağlayacağız dedi. İl Milli Eğitim Müdürü’nün ziyaret edilmesinin ardından Tekirdağ TSO 11. Meslek Komitesi Üyeleri, Tekirdağ İl Emniyet Müdürü Halil Turan Erol’a ziyaret gerçekleştirerek Sigorta Haftası etkinliklerine dair bilgiler aktardılar.

 

Sigorta haftası nedeniyle Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası tarafından 5 bin adet broşür ve bir 1 adet büyük boy afiş bastırılmış ve Tekirdağ halkının bilgi edinmesi hedeflenmiştir. Sigortacılık sektörü, girişimcinin, iş adamının ve vatandaşın üzerindeki riskleri paylaşan bir ortak olmaktadır. Sigortacılık sektörü kâra değil, tamamen riske ortaktır. 25 – 31 Mayıs 2015 Sigorta Haftası kutlu olsun.

 

 

TEKİRDAĞ TSO 11. MESLEK KOMİTESİ ÜYELERİ  İL MİLLİ EĞİTİM VE İL EMNİYET MÜDÜRÜNÜ ZİYARET ETTİTEKİRDAĞ TSO 11. MESLEK KOMİTESİ ÜYELERİ  İL MİLLİ EĞİTİM VE İL EMNİYET MÜDÜRÜNÜ ZİYARET ETTİ
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 17
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2722
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11470
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11718