USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

Tekirdağ TSO, Uzunköprü Oda/Borsa Yöneticileri ile Bir Araya Geldi


09.05.2018

Tekirdağ TSO, Uzunköprü Oda/Borsa Yöneticileri ile Bir Araya Geldi

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Tekirdağ TSO Meclis Başkanı Hakan Şık ve Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Üyeleri birlikte Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası ve Uzunköprü Ticaret Borsası’nı ziyaret etti.

Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası ziyaretinde Başkan Ercan İhtiyar ve yönetim kurulu ile meclis üyeleri ile görüşen Tekirdağ TSO Heyeti, 2018-2022 çalışma döneminde Uzunköprü TSO’ya hayırlı olsun, Uzunköprü için hayırlı işler yapmak nasip olsun inşallah diyerek başarılı bir dönem olmasını temenni ettiler. Tekirdağ TSO’nun ziyaretinden memnuniyet duyduklarını ve mutlu olduklarını ifade eden Başkan İhtiyar, Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay nezdinde heyete teşekkür etti.

Oda ziyaretinden sonra Uzunköprü Ticaret Borsası’nda Başkan Egemen Aslan, Meclis Başkanı Ahmet Gür ve borsa yöneticileri ile bir araya gelerek yeni dönemin hayırlı olmasını dilediler. Uzunköprü TB Başkanı Egemen Aslan, “Şahsım ve kurumum adına hoş geldiniz diyor, sizleri borsamızda ağırlamaktan memnuniyet duyduğumu ifade etmek istiyorum. Yeni dönem hem sizlere hem de bizlere hayırlı olsun. TOBB Yönetim Kurulu’nda bölgemizi başarı ile temsil eden Cengiz Günay’ı inşallah yeni dönemde de görmek istiyor ve bugün gerçekleştirdiğiniz nezaket ziyareti için sizlere teşekkür ediyorum. ”dedi.

 

 

 

 

 

Tekirdağ TSO, Uzunköprü Oda/Borsa Yöneticileri ile Bir Araya GeldiTekirdağ TSO, Uzunköprü Oda/Borsa Yöneticileri ile Bir Araya GeldiTekirdağ TSO, Uzunköprü Oda/Borsa Yöneticileri ile Bir Araya Geldi
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 59
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2786
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11534
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11782