USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

Tekirdağ TSO, Üyelerine Hizmet İçin Kalitesini Arttırmaya Devam Ediyor


07.06.2018

Tekirdağ TSO, Üyelerine Hizmet İçin Kalitesini Arttırmaya Devam Ediyor

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası, Üyelerinin rekabet edilebilirliğini ve büyümelerine katkıda bulunmak amacıyla üyelerine sunduğu hizmet kalitesinden ödün vermeden Oda yönetimi ve personelleri ile çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası, Türk Standartları Enstitüsü (TSE) Baş Tetkik Görevlisi Abdullah Türkmen ve Tetkik Görevlisi Ömer Gün tarafından gerçekleştirilen tetkikler sonucunda; TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi'ne geçiş ve TS ISO 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgesi'ni almaya hak kazandı. Gerçekleşen denetim öncesinde açılış toplantısına Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Başkan Yardımcıları Göksel Karaevli ve Cemil Koçaş, Yönetim Kurulu Üyeleri Bahadır Yazıcı, Yılmaz Emer ve Genel Sekreter İrfan Ekici katıldılar.

 

 

"ISO 10002 Müşteri Memnuniyet Yönetim Sistemi, Üyelerimize Verdiğimiz Hizmetin Kalitesini Artıracaktır"

 

Başkan Cengiz Günay; "Mevcut uygulamaların yanı sıra üyelerimize sunulan hizmetin kalitesinin sürekli biçimde iyileştirilmesine yönelik görüş ve önerilerin de ele alındığı denetim sonunda Odamız, TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi belgesine geçiş ve TS ISO 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgesi'ni almaya hak kazandı.

Tüm birimlerin evrak ve dosyalarının incelendiği denetim sonucunda Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’na tam not verildi. Üyelerimize, camiamıza hayırlı olmasını temenni ediyorum. Üyelerimizin taleplerini, önerilerini ve şikâyetlerini müşteri memnuniyet sistemi kapsamında alarak Odamızı, Tekirdağ’ı, Tekirdağ’daki ticaret ve sanayiyi geliştirmeye çalışıyoruz. Almış olduğumuz bu belgeler ile Odamızın saygınlığını, memnuniyetsizlikleri giderme yeteneğini artırırken, Üyelerimizin geri bildirimlerine dayanarak hizmet kalitesini iyileştirilmesine katkı sunulacaktır.”

 

 

 

 

      

Tekirdağ TSO, Üyelerine Hizmet İçin Kalitesini Arttırmaya Devam Ediyor
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 3
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 1610
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 7124
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 7412