USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

TEKİRDAĞ TSO’DAN VERGİ DAİRESİNE ZİYARET


04.11.2015

TEKİRDAĞ TSO’DAN VERGİ DAİRESİNE ZİYARET

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Başkan Yardımcısı Galip Öge, Sayman Üye Taner Karaoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Göksel Karaevli, Cemil Koçaş ve Genel Sekreter İrfan Ekici,  geçtiğimiz aylarda Tekirdağ Vergi Dairesi Başkanlığına atanan Abdullah Çoşkuner’i ziyaret etti.

 

Vergi Dairesi Başkanlığı’na yeni atanan Çoşkuner’e nezaket ziyareti gerçekleştirdiklerini belirten TTSO Başkanı Cengiz Günay, “yeni göreviniz ilimize ve iş dünyamıza hayırlı olsun. İlimizi tarihsel olarak incelediğimizde, Batı Trakya’nın ticaret merkezi konumunda olduğunu görüyoruz. Geçmişte 35 farklı ülkenin ticaret ataşeliklerinin bulunduğu Tekirdağ, bugün tüm istatistiki verilerde ilk on il arasında yer almaktadır.  Buda bize gösteriyor ki Tekirdağ, gelecekte Türkiye’nin 2023 vizyonuna en büyük katkı sağlayacak illerden birisidir. Şahsım ve kurumum adına şehrimize hoş geldiniz diyor, yeni görevinizde sizlere başarılar diliyorum” dedi.

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulunun ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Vergi Dairesi Başkanı Abdullah Çoşkuner, TSO Yönetimine teşekkür etti ve toplu fotoğraf çekimi ile ziyaret sona erdi.

TEKİRDAĞ TSO’DAN VERGİ DAİRESİNE ZİYARETTEKİRDAĞ TSO’DAN VERGİ DAİRESİNE ZİYARET
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 1
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2625
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11373
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11621