USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

TEKİRDAĞ TSO’DAN EĞİTİME DESTEK -


17.10.2016

TEKİRDAĞ TSO’DAN EĞİTİME DESTEK

         Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası her yıl olduğu gibi bu yıl da sosyal yardımlar çerçevesinde eğitim ve öğretimi desteklemeye devam ediyor. Odamız, 2016 ve 2017 eğitim ve öğretim yılı için ilk ve orta dereceli okullarımızda eğitim gören öğrencilerimize kıyafet ve ayakkabı yardımında bulundu.

Görev sınırlarımız içerisindeki Süleymanpaşa, Muratlı ve Şarköy ilçelerimizdeki okullarımızda, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası tarafından toplam 30.000 TL değerinde, 300 adet kışlık bot, 300 adet kışlık mont ihtiyaç sahibi öğrencilere okullarımız aracılığı ile teslim edildi.

 

Eğitim yardımı ile ilgili açıklama yapan Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimizin finans desteği ile her yıl geleneksel hale getirilen eğitim yardımları çerçevesinde bu yıl öğrencilerimiz için ayakkabı ve mont satın alınması yönünde bir karar alarak, yardımımızı gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Mümkün olduğunca çok daha fazla sayıya ulaşarak daha çok öğrencimizi desteklemek istedik. Yardımda katkısı büyük olan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanlığına, birlikte çalıştığımız Milli Eğitim Müdürlüğümüze teşekkür ediyor, yardımın öğrencilerimizin eğitimine fayda sağlamasını temenni ediyorum. Tüm öğrencilerimizin 2016 ve 2017 eğitim ve öğretim yılını kutluyor, başarılar diliyorum” dedi.

 

Günlük Ziyaretçi Sayısı : 29
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 1636
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 7150
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 7438