USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

TEKİRDAĞ TSO, ÇERKEZKÖY TSO’yu Ziyaret Etti


03.05.2018

TEKİRDAĞ TSO, ÇERKEZKÖY TSO’yu Ziyaret Etti

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Tekirdağ TSO Meclis Başkanı Hakan Şık ve Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu görüşmede Tekirdağ TSO Heyeti, Başkan Süleyman Kozuva’ya 2018-2022 çalışma döneminin hayırlı olmasını dileyerek Çerkezköy TSO yönetimini tebrik etti.

Çerkezköy TSO Başkanı Süleyman Kozuva, “Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay ve Tekirdağ TSO Heyeti’ne şahsım ve kurumum Çerkezköy TSO adına hoş geldiniz diyor, sizleri misafir etmekten büyük mutluluk duyduğumu ifade ediyorum. Tekirdağ TSO ve Çerkezköy TSO iki kardeş kurum olarak ilimiz, bölgemiz ve ülkemiz adına çalışmalarını yürütmektedir. Mayıs ayı içerisinde yapılacak olan TOBB Genel Kurulu’nda Trakya’yı temsilen Cengiz Günay’ın kalmasını ve ilimizi başarılı bir şekilde temsil etmesini yeniden istiyoruz. Yeni dönemde de bir ve beraber olacağımızı buradan ilan ediyor, ziyaretiniz vesilesiyle sizlere canı gönülden teşekkür ediyorum.” dedi.

 

TEKİRDAĞ TSO, ÇERKEZKÖY TSO’yu Ziyaret EttiTEKİRDAĞ TSO, ÇERKEZKÖY TSO’yu Ziyaret EttiTEKİRDAĞ TSO, ÇERKEZKÖY TSO’yu Ziyaret EttiTEKİRDAĞ TSO, ÇERKEZKÖY TSO’yu Ziyaret Etti
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 61
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 600
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 3345
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 3415