USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

TEKİRDAĞSPOR YÖNETİMİ TEKİRDAĞ TSO’YU ZİYARET ETTİ


10.02.2015

TEKİRDAĞSPOR YÖNETİMİ TEKİRDAĞ TSO’YU ZİYARET ETTİ

 

Tekirdağspor Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Aydoğdu ve beraberindeki Tekirdağspor Yönetimi, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantıya Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Başkan Yardımcısı Erhan Tanrıöver, Sayman Üye Taner Karaoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Galip Öge, Cemil Koçaş, Göksel Karaevli ve Muzaffer Destereci katıldılar.  

 

Tekirdağspor  Yönetimi olarak Tekirdağspor’u hak ettiği yere getirmek için yola çıktıklarını belirten Kulüp Başkanı Mustafa Aydoğdu, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası  ile de dayanışma içinde olmak istediklerini ve Tekirdağ’ın en önemli sivil toplum kuruluşu olan Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odasını  ziyaret etmekten dolayı büyük mutluluk duyduklarını sözlerine ekledi. Başkan Aydoğdu, Tekirdağ TSO Yönetimine ‘Tekirdağspor Kaptan Çebi Spor Tesisleri’ projesine dair detayları anlattı ve destek beklediklerini söyledi.

 

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden ve Tekirdağspor’a başarılar dileyen  Başkan Günay, “şahsım ve kurumum adına hoş geldiniz diyor, teşekkür ediyorum.   Tekirdağspor’un gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzaklaştıracak, gençlerimizi örnek davranışlara yönlendirecek bir vizyonu var. Tekirdağspor’a yapılacak proje içinde kurum olarak üzerimize ne düşerse yaparız. Başarıya ulaşılacak yol neyse birlikte çizer, başarı sağlarız. Tekirdağspor yönetimini tebrik ediyor, Tekirdağspor ile gurur duyuyoruz” dedi.

 

TEKİRDAĞSPOR YÖNETİMİ TEKİRDAĞ TSO’YU ZİYARET ETTİTEKİRDAĞSPOR YÖNETİMİ TEKİRDAĞ TSO’YU ZİYARET ETTİTEKİRDAĞSPOR YÖNETİMİ TEKİRDAĞ TSO’YU ZİYARET ETTİ
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 56
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2680
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11428
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11676