USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

TEKİRDAĞSPOR ŞAMPİYON OLARAK 3.LİG’E ÇIKMAYA HAK KAZANDI


06.04.2015

                                      TEKİRDAĞSPOR ŞAMPİYON OLARAK 3.LİG’E ÇIKMAYA HAK KAZANDI

 

Bölgesel Amatör Lig 11. Grup’ta mücadele eden Tekirdağspor, Namık Kemal Stadı’nda karşılaştığı Kocaelispor’u 1-0 mağlup ederek ligin bitimine 1 hafta kala şampiyonluğunu ilan etti ve 3. Lig’e çıkmayı garantiledi.

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay Bölgesel Amatör liginin bitimine 1 hafta kala Kocaelispor ile karşılaşan ve maçı kazanarak şampiyonluğunu ilan eden Tekirdağspor’un 3’üncü lige yükselmesi nedeniyle kutlama mesajı yayımladı. Başkan Günay mesajında şu ifadelere yer verdi;

 

 “Tüm amatör lig takımları gibi çok güç koşullarda mücadele eden ve buna rağmen ligin bitmesine bir hafta kala şampiyonluğunu ilan ederek 3. Lige yükselen Tekirdağspor’un Kulüp Başkanı Mustafa Aydoğdu ve Tekirdağspor Yönetimini, Teknik Direktörü Kaya Tevfik Saygılı, Tekirdağspor futbolcuları ve tüm olanaklarını seferber ederek Tekirdağ Spor’u destekleyen tüm Tekirdağ’lı vatandaşlarımızı tebrik ediyor, kutluyorum. Tekirdağ halkı bu şampiyonluğu hak etmiştir. Şampiyonluk, tüm Tekirdağ halkına hayırlı olsun. Tekirdağspor’umuza 3. Lig’te başarılar diliyorum” dedi.

Günlük Ziyaretçi Sayısı : 27
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 0
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 7355
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 7558