USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

TEKİRDAĞ SGK İL MÜDÜRÜ ALAN ODAMIZI ZİYARET ETTİ


18.05.2016

TEKİRDAĞ SGK İL MÜDÜRÜ ALAN ODAMIZI ZİYARET ETTİ

 

Sosyal Güvenlik Haftası nedeniyle SGK İl Müdürü Fatma Derya Alan, SGK Süleymanpaşa İlçe Müdürü  Teoman Yılmazlar ve beraberindeki heyet Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarete Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Galip Öge, Sayman Üye Taner Karaoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Göksel Karaevli ve Genel Sekreter İrfan Ekici katıldılar.

 

13-19 Mayıs tarihleri arasında Sosyal Güvenlik Haftası nedeniyle gerçekleşen ziyarette il ve ilçe müdürlükleri çalışmalarına dair bilgiler veren İl Müdürü Alan, sosyal güvenlik bilinci oluşturmak, vatandaşları bilgilendirmek ve farkındalık oluşturmak maksadıyla çalışmalar gerçekleştiriyoruz dedi.

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay, Tekirdağ Sosyal Güvenlik İl Müdürü Fatma Derya Alan ve SGK yetkililerinin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve teşekkür etti. Başkan Günay, “Toplumun tüm kesimlerini ilgilendiren sosyal güvenlik sistemine ve Sosyal Güvenlik Kurumu’na, içerisinde bulunduğumuz bu hafta nedeniyle tüm tarafların sahip çıkacağına ve kurumun sunduğu hizmetlerin kalitesini arttırıp, vatandaşların memnuniyetini kazanma yolunda gayretli ve özverili çalışma gösterdiğine inancımız tamdır. Sosyal Güvenlik Haftası boyunca tüm yurtta ve ilimizde sosyal güvenlik bilincinin oluşmasına katkı sağlamak amacıyla kamuoyunda sigortalı istihdamın teşviki, sosyal güvenlik bilincinin arttırılmasına yönelik bilgilendirici ve tanıtıcı etkinlikler düzenlenmektedir. Güvenli ve huzurlu bir gelecek ortamı oluşturulmasına, başta işverenlerimiz olmak üzere tüm vatandaşlarımızdan kayıt dışı istihdam konusunda hassasiyet beklenmektedir. Zira kayıtlı istihdam arttıkça devlet olarak kurum kaynaklarımız artacak, buna paralel olarak sunulan hizmetlerin de kalitesi yükselmiş olacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle başta SGK İl Müdürümüz, SGK Kurum çalışanlarının ve vatandaşlarımızın Sosyal Güvenlik Haftası’nı kutluyor, sosyal güvenlik bilincinin oluşmasında yapılan tüm çalışmaları destekliyoruz” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TEKİRDAĞ SGK İL MÜDÜRÜ ALAN ODAMIZI ZİYARET ETTİTEKİRDAĞ SGK İL MÜDÜRÜ ALAN ODAMIZI ZİYARET ETTİ
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 12
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 1619
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 7133
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 7421