USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

Tekirdağ Şehir ve Kültür – 2 Sempozyumu Düzenlendi


04.05.2017

Tekirdağ Şehir ve Kültür – 2 Sempozyumu Düzenlendi

Tekirdağ Tarih Bilincinde Buluşanlar Derneğinin hazırladığı “Tekirdağ Şehir ve Kültür-2” konulu sempozyum, Vali Mehmet Ceylan’nın katılımlarıyla Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonunda gerçekleştirildi. Gerçekleşen etkinliğe Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katılım gösterdi.

Saygı Duruşu’nda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan sempozyumda açılış konuşması Tekirdağ Tarih Bilincinde Buluşanlar Dernek Başkanı Hüseyin Bayol tarafından gerçekleştirildi.

Tekirdağ Tarih Bilincinde Buluşanlar Derneğinin, Tekirdağ tarihine dair çalışmalar ve etkinlikler yaparak ilimizin tarihini gelecek nesillere aktardığını ifade eden Vali Ceylan, “Bu vesile ile ilimize değer katacağına inandığım, bu organizasyonu hazırlayan “Tekirdağ Tarih Bilincinde Buluşanlar Derneği” Başkanı Hüseyin Bayol ve ekibine teşekkür eder sempozyumun tüm katılımcılar için verimli geçmesini temenni ederim.” dedi.

 Konuşmaların ardından Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan ve Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay’a plaket takdimi yapıldı.

Tekirdağ Şehir ve Kültür – 2 Sempozyumu DüzenlendiTekirdağ Şehir ve Kültür – 2 Sempozyumu DüzenlendiTekirdağ Şehir ve Kültür – 2 Sempozyumu Düzenlendi
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 1
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2625
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11373
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11621