USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

TEKİRDAĞ DEFTERDARI MEHMET MALANLI ODAMIZI ZİYARET ETTİ


09.03.2016

TEKİRDAĞ DEFTERDARI MEHMET MALANLI ODAMIZI ZİYARET ETTİ

 

Tekirdağ Defterdarı Mehmet Malanlı ve beraberindeki Defterdar Yardımcısı Cahit Hamdi Yağcı, Personel Müdürü Hüseyin Söylemez ve Muhasebe Müdürü Ramazan Altay Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’na ziyarette bulundular. Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantıya Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Galip Öge, Yönetim Kurulu Üyeleri Göksel Karaevli, Cihan Çömez, Meclis Üyesi Mestan Özcan ve Genel Sekreter İrfan Ekici katıldılar.

 

Defterdar Mehmet Malanlı’nın ziyaretinden memnuniyet duyduğunu ifade eden Tekirdağ TSO Başkanı Günay, “ sizleri kurumumuzda ağırlamaktan dolayı mutluluk duyduğumu ifade ediyor, şahsım ve kurumum adına hoş geldiniz diyorum. Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası olarak Tekirdağ’da kamu kurumları ile eksiksiz bir şekilde entegre olmuş durumdayız. İlimizde bu anlamda tüm kurumlarımızla işbirliği içindeyiz. Tekirdağ Defterdarlığı da bizlerin önemli paydaşlarımız arasında yer almaktadır. Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası olarak yapacağımız projelerde, defterdarlığımızla fikir alışverişinde bulunacağımızı ifade ediyor, nazik ziyaretiniz için sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri,  geçtiğimiz haftalarda Tekirdağ Defterdarı Mehmet Malanlı’yı makamında ziyaret ederek nezaket ziyareti gerçekleştirmişlerdi. Gerçekleşen toplantıda birçok konuya dair karşılıklı fikir alışverişinde bulunulmasının ardından günün anısına toplu fotoğraf çekimi ile ziyaret sona erdi.

 

 

 

TEKİRDAĞ DEFTERDARI MEHMET MALANLI ODAMIZI ZİYARET ETTİTEKİRDAĞ DEFTERDARI MEHMET MALANLI ODAMIZI ZİYARET ETTİ
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 17
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2722
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11470
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11718