USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

TEKİRDAĞ TSO TEKİRDAĞ DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMİ EREN’İ ZİYARET ETTİ


17.10.2014

 

TEKİRDAĞ TSO TEKİRDAĞ DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMİ EREN’İ ZİYARET ETTİ

 

4 Eylül 2006 tarihinden bu yana Muratlı Devlet Hastanesi başhekimliği görevini başarıyla yürüten Op. Dr. Atakan Eren, geçtiğimiz günlerde Tekirdağ Devlet Hastanesi Başhekimi olarak atanması sebebiyle Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Erhan Tanrıöver, Mestan Özcan, Yönetim Kurulu Üyeleri Muzaffer Destereci, Cihan Çömez ve Genel Sekreter İrfan Ekici ziyarette bulundular.

 

Gerçekleşen ziyarette Başkan Günay, yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulunduğu Başhekim Eren’e çalışmalarında başarılar diledi. Atama haberini duyduklarında çok sevindiklerini belirten Günay, “ şehrimizin yetiştirmiş olduğu yönetici dostlarımızın, kardeşlerimizin insana hizmet odaklı makamlara atanması bizleri gururlandırıyor. Bizler Tekirdağ TSO olarak yanınızda olacağız ve her türlü desteği sağlayacağız” dedi.

 

Anlamlı ziyaretleri için Başkan Günay ve ekibine teşekkür eden Başhekim Eren, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve sözlerine şöyle devam etti, “sizlerin varlığı ve desteği bize güç veriyor. Ziyaretiniz karşısında çok mutlu oldum, çok sevindim. Bizler de Tekirdağ’lı olduğumuz için yöremizi biliyoruz, yöremiz insanını biliyoruz, ümit ediyorum ki daha güzel işler başaracağız” dedi.

 

Şuan var olan Tekirdağ Devlet Hastanesi’ne günlük ortalama 4.000 hasta geldiğini ve yatak kapasitesi olarak 400 yatak bulunduğunu belirten Başhekim Eren, ihale süreci devam eden yeni Tekirdağ Devlet Hastanesi’nin 485 yataklı olacağını ve yılsonuna doğru ihale sürecinin tamamlanacağını sözlerine ekledi. Gerçekleşen ziyaret karşılıklı fikir alışverişinde bulunulmasının ve hastane önünde toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

 


 

Günlük Ziyaretçi Sayısı : 1
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2625
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11373
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11621