USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

TEKİRDAĞ’IN DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞUNUN 95.YILI KUTLU OLSUN!


13.11.2017

TEKİRDAĞ’IN DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞUNUN 95.YILI KUTLU OLSUN!

 

Tekirdağ’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 95. yılı nedeniyle bir mesaj yayınlayan Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Tekirdağ’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 95. yılının coşkusunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. 13 Kasım; Tekirdağlılar için onur günüdür, gurur günüdür. 13 Kasım; başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, mücadele arkadaşlarının, isimsiz kahramanlarımızın, şehitlerimizin, gençlerimizin, vatanı için, gelecek nesiller için her türlü fedakârlıkta bulunan milletimizin aziz hatıraları önünde saygı, sevgi ve minnetle eğildiğimiz, onları şükranla andığımız, mücadelelerini yeni nesillere aktaracağımızın, emanetlerine her zaman sahip çıktığımızın, çıkacağımızın sözünü verdiğimiz bir gündür. Her zaman bağımsızlığını, birlik ve beraberliğini her şeyin üzerinde tutarak bunun için büyük mücadeleler veren aziz milletimiz, ebediyen bu topraklarda hür yaşamaya devam edecektir.

Bu duygu ve düşüncelerle Tekirdağ’ımızın düşman işgalinden kurtuluşunun 95. yıl dönümünü kutluyor; Türkiye Cumhuriyeti’ni bize emanet eden Mustafa Kemal Atatürk’ü, onun yol arkadaşlarını, gazilerimiz ve ebediyete intikal eden şehitlerimizi şükran, saygı ve rahmetle anıyoruz.”

 

 

 

 

 

Günlük Ziyaretçi Sayısı : 3
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 1610
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 7124
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 7412