USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

TEKİRDAĞ’IN DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞUNUN 93.YILI KUTLU OLSUN


12.11.2015

TEKİRDAĞ’IN DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞUNUN 93.YILI KUTLU OLSUN

 

Tekirdağ’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 93. Yılı nedeniyle bir mesaj yayınlayan TTSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay;

 

“Tekirdağ’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 93. yılının coşkusunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. 13 Kasım; Tekirdağlılar için onur günüdür, gurur günüdür. 13 Kasım; başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, mücadele arkadaşlarının, isimsiz kahramanlarımızın, şehitlerimizin, gençlerimizin, vatanı için, gelecek nesiller için her türlü fedakârlıkta bulunan milletimizin aziz hatıraları önünde saygı sevgi ve minnetle eğildiğimiz, onları şükranla andığımız, mücadelelerini yeni nesillere aktaracağımızın, emanetlerine her zaman sahip çıktığımızın, çıkacağımızın sözünü verdiğimiz bir gündür. Her zaman bağımsızlığını, birlik ve beraberliğini her şeyin üzerinde tutarak bunun için büyük mücadeleler veren aziz milletimiz, ebediyen bu topraklarda hür yaşamaya devam edecektir. Ülkemizin ve şehrimizin büyük mücadeleler sonucu bu günlere geldiğimizi asla unutmamalıyız. Milletçe, bu büyük medeniyet birikiminin mirasçıları olarak, bize kucak açan bu verimli topraklarda, barış ve kardeşliği yükseltmeye, birlik ve beraberliğimizi korumaya, huzur ve güven içerisinde yaşamaya ve Cumhuriyetimizi yaşatmaya devam edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle Tekirdağ’ımızın düşman işgalinden kurtuluşunun 93. yıl dönümünü yürekten kutluyor; Türkiye Cumhuriyetini bize emanet eden Mustafa Kemal Atatürk’ü, O’nun yol arkadaşlarını ve ebediyete intikal eden şehitlerimizi şükran, saygı ve rahmetle anıyor, saygılar sunuyorum” dedi.

 

 

 

 

 

TEKİRDAĞ’IN DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞUNUN 93.YILI KUTLU OLSUN
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 0
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2379
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11553
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11801