USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

TARİH BİLİNCİNDE BULUŞANLAR DERNEĞİ’NDEN ZİYARET


07.06.2013

 

TARİH BİLİNCİNDE BULUŞANLAR DERNEĞİ’NDEN ZİYARET

 

Tarih Bilincinde Buluşanlar Derneği Başkanı Hüseyin Bayol, Yönetim Kurulu Üyeleri Özgür Yaver, Ramazan Baran ve Ahmet Sulhi Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’na ziyarette bulundu. Ziyarete Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Erhan Tanrıöver ve Mestan Özcan, Yönetim Kurulu Üyeleri Cihan Çömez, Cemil Koçaş, Galip Öge ve Göksel Karaevli katıldılar. 

Dernek Başkanı Hüseyin Bayol ve beraberindeki heyet, Organ seçimleri sonucunda seçilen Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay ve Yönetim Kurulu Üyelerine “ yeni göreviniz hayırlı olsun, eskiden olduğu gibi yeni dönemde de şehrimize faydalı işler yapacağınıza inancımız sonsuz. Ticaret ve Sanayi Odası en güçlü sivil toplum kuruluşu, sizleri tebrik ediyor ve bir kez daha hayırlı olsun dileklerimizi sunuyoruz. Derneğimiz, Türkiye genelinde faaliyet gösteren bir Sivil Toplum Kuruluşu, bugüne kadar ulusal ve uluslararası ilişkileri etkileyen birçok sayıda girişimlere katkı sağladık. Tarih milletlerin hafızasıdır. Hafızasını kaybeden milletler; dostlarını ve düşmanlarını ayırt edemezler, geleceklerini de planlayamazlar.” dedi.

Gerçekleşen toplantıda dernek temsilcilerinden derneğin işleyişine dair bilgiler alan Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay, “ nazik ziyaretiniz için sizlere şahsım ve kurumum adına teşekkür ediyorum. Tekirdağ’ın sosyal ve ekonomik gelişimine katkı sağlan en önemli kuruluşlardan biriyiz. Şehrimizdeki bütün kamu kurumları ile diyaloğumuz var ve yürütülen eşgüdümlü projelerle şehrimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Yasaların bizlere verdiği imkânlar dâhilinde yardımları karşılamaya çalışıyoruz. Tekirdağ ile ilgili menfaatler söz konusu olduğunda bütün siyasi partiler ve kamu kurumları ile eşgüdümlü hareket ediyoruz. Şehrimizde yaşayan insanlara fayda sağlayan her türlü projede TSO olarak bizler destek için hazırız” dedi. 

 

 

 

Günlük Ziyaretçi Sayısı : 43
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 1464
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 6978
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 7266