USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYE BAŞKANI EŞKİNAT TEKİRDAĞ TSO YU ZİYARET ETTİ


18.03.2016

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYE BAŞKANI EŞKİNAT TEKİRDAĞ TSO’YU ZİYARET ETTİ

 

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat ve Başkan Yardımcısı Volkan Berkay Çakır, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’nın haftalık olağan yönetim kurulu toplantısına katıldılar. Yönetim kurulu toplantı salonunda gerçekleşen görüşmeye, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Başkan Yardımcısı Erhan Tanrıöver, Sayman Üye Taner Karaoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Göksel Karaevli, Cemil Koçaş, Cihan Çömez, Muzaffer Destereci, Kemal Küçük ve Genel Sekreter İrfan Ekici katıldılar.

 

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Eşkinat’ın yönetim kurulu toplantısına katılmasından duyduğu memnuniyeti ifade eden Tekirdağ TSO Başkanı Günay, “bizler haftalık olarak gerçekleştirdiğimiz yönetim kurulu toplantımızda geçen hafta sizi ziyaret etmek ya da kurumumuzda misafir etmek için karar almıştık. Bizlere zaman ayırdığınız için ayrıca teşekkür ediyorum. Yapılan toplantıda, şehrimizin ticari hayatına fayda sağlayacak, ekonomimizi geliştirecek birçok konu ve proje üzerinde fikir birliğine vardık” dedi.

 

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat ise Belediye olarak gerçekleştirdikleri projeler ve halen yapımı süren çalışmalar hakkında detaylı bilgi paylaşımında bulunarak,  yapılacak olan çalışmalara reel sektörün gözüyle bakılması gerektiğini, yasa ve yönetmelikler izin verdiği sürece “size makul gelecek her şey, bize de makul gelir” dedi. Başkan Eşkinat ayrıca, bu toplantıların paydaş sayılarını arttırarak daha sık aralıklarla bir araya gelmenin ve ortak çalışmaların önemine değindi. 

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYE BAŞKANI EŞKİNAT TEKİRDAĞ TSO YU ZİYARET ETTİSÜLEYMANPAŞA BELEDİYE BAŞKANI EŞKİNAT TEKİRDAĞ TSO YU ZİYARET ETTİSÜLEYMANPAŞA BELEDİYE BAŞKANI EŞKİNAT TEKİRDAĞ TSO YU ZİYARET ETTİ
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 1
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 0
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 7651
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 7854