USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

Süleymanpaşa’ya Değer Sağlayacak Her Projede İşbirliğine Hazırız


07.05.2019

Süleymanpaşa’ya Değer Sağlayacak Her Projede İşbirliğine Hazırız

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Hakan Şık ve beraberindeki Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte, geçtiğimiz ay yapılan yerel seçimler sonrasında Süleymanpaşa Belediye Başkanı seçilen Cüneyt Yüksel’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, “Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’nda meclis üyeliği yapmış biri olarak TTSO’nun proje ve önerileri benim içinde dikkate alınması gereken konulardır” diyerek gerçekleşen ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirtti ve Tekirdağ TSO Başkanları ve yönetimine teşekkür etti.

Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’e hayırlı olsun dileklerini sunarak, “ Ticaret ve Sanayi Odası olarak yerel seçimler öncesinde beklenti ve önerilerimizi içeren çalışmayı kamuoyu ile paylaşıp deklare etmiştik. Raporumuzun içerisinde yer alan iş yapma kolaylığı endeksinin iyileştirilmesi taleplerimiz arasında yer alıyordu. Süleymanpaşa Belediyesi olarak imar durum belgesi artık 1 gün içinde, adres bilgi kartı ise anlık verilmeye başlaması taleplerimizin hayata geçirildiğini göstermektedir. Bu hususta Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’e üyelerimiz adına teşekkür ediyorum. Süleymanpaşa’ya değer sağlayacak, şehrimizin gelişimine ve sosyo-ekonomik kalkınmasına ivme kazandıracak projelerin hayata geçirilmesi noktasında meslek odası yöneticileri olarak yerel yönetimlerle işbirliği içerisinde olacağımızı ifade ediyor, Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’e görevinde başarılar diliyorum.” dedi.

 

 

 

 

Süleymanpaşa’ya Değer Sağlayacak Her Projede İşbirliğine HazırızSüleymanpaşa’ya Değer Sağlayacak Her Projede İşbirliğine HazırızSüleymanpaşa’ya Değer Sağlayacak Her Projede İşbirliğine Hazırız
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 31
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 1638
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 7152
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 7440