USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

Sosyal Güvenlik Haftası Etkinlikleri Kapsamında Odamıza Ziyaret


15.05.2019

Sosyal Güvenlik Haftası Etkinlikleri Kapsamında Odamıza Ziyaret

Sosyal Güvenlik İl Müdürü Fatma Derya Alan ve beraberindeki il müdür yardımcıları ve merkez müdürleriyle birlikte, Sosyal Güvenlik Haftası nedeniyle Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay’ı ziyaret etti.

İl Müdürü Fatma Derya Alan, “Sosyal Güvenlik Kurumunu paydaşlara tanıtmak, sosyal güvenlik reformunu anlatmak, sosyal güvenlik kavramının toplumumuzun tüm bireyleri tarafından bilinmesini sağlamak, vatandaşlarımızı hak ve yükümlülükler konusunda bilgilendirmek, toplumda sosyal güvenlik bilinci oluşmasına katkı sağlamak amacıyla her yıl tüm yurtta 16 Mayıs’ı içeren hafta ‘Sosyal Güvenlik Haftası’ olarak kutlanmaktadır. Sosyal Güvenlik Haftasının amacı paydaşlarımızı, toplumu sosyal güvenlik alanında bilinçlendirmek, kurumumuzca yürütülen faaliyetler hakkında vatandaşlarımızı bilgilendirmektir.” dedi.

 

Gerçekleştirdikleri ziyaret için heyete teşekkür eden Tekirdağ TSO Başkanı Günay, “Sosyal Güvenlik Kurumu Türkiye’de kendisini en çok geliştiren kurumlar arasında yer alıyor, eskiye kıyasla bu alanda çok hızlı bir ilerleme kaydedildi. Diğer yandan toplumun tüm kesimlerini ilgilendiren sosyal güvenlik sistemine ve Sosyal Güvenlik Kurumu’na, içerisinde bulunduğumuz bu hafta nedeniyle tüm tarafların sahip çıkacağına ve kurumun sunduğu hizmetlerin kalitesini arttırıp, vatandaşların memnuniyetini kazanma yolunda gayretli ve özverili çalışma gösterdiğine inancımız tamdır. Bu duygu ve düşüncelerle başta İl Müdürümüz Fatma Hanım nezdinde il ve ilçe müdürlüklerindeki kurum çalışanlarının ve vatandaşlarımızın Sosyal Güvenlik Haftası’nı en içten dileklerimle kutluyorum.” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

Sosyal Güvenlik Haftası Etkinlikleri Kapsamında Odamıza ZiyaretSosyal Güvenlik Haftası Etkinlikleri Kapsamında Odamıza ZiyaretSosyal Güvenlik Haftası Etkinlikleri Kapsamında Odamıza Ziyaret
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 0
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2379
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11553
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11801